Визит Достопочтенного Дзюнсея Терасавы в Мелитополь. День первый.

13.04.2015 року до міста Мелітополя з візитом прибув Дзюнсей Терасава, консультант Міжнародного Бюро Миру. Перший день візиту пройшов досить насичено. Ціллю візита Поважного Дзюнсея Терасави є пошук миру в світі та країнах які зіткнулись з військовою агресією. Погляд будистського монаху з великим досвідом миротворчих місій потребує в першу чергу відвертості та чесного погляду на речі які відбуваються, тому першим відразу пілся приїзду було відвідано східний блок-пост міста Мелітополя. Сенсей разом із своїми учнями поцікавились питаннями щодо цілей та особливостей роботи на блок-пості, відстанню до лінії фронту, особливостями речового та фінансового забезпечення владою ефективої роботи. Відповідві були такими же відвертими як і запитання: про пасивність та декларативність роботи влади, та активність й самопожертву звичайних мешканців міста. В кінці візиту сенсей разом з учнями помолились за захисників міста, та за мир в Україні.

 

IMG_0840 IMG_0849

Дорога на схід. Напрямок захисту міста від агресії військово-терористичних угрупувань.

 

IMG_0853

Обідня перерва та обговорення стану речей в світі, погляд на можливі шляхи скорішого вирішення Української війни за незалежність. Важкі питання щодо єднання суспільства на фоні нескінченної антиукраїнської пропаганди з Росії.

 

IMG_0866

 

Кафе “Фортуна”, тихий куточок з добрим духом та смачними стравами. Усі задоволені вкусним обідом та гостинністю шановних господарів закладу.

 

IMG_0869

 

Відразу після візиту на східні кордони міста організатори зустрічі провели екскурсію по місцях сили навколо Мелітополя. Першим в списку відвідання були Цілющі Джерела що близ села Терпіння, Мелітопольського району.

 

IMG_0875

Сенсей був приємно вражений енергією природи яку відчув в районі джерел.

 

IMG_0880 IMG_0884

Гості насолодились сонячним приємним днем, чистим повітрям та духовною атмосферою місця.

IMG_0888

Відому памятку Терпіння – найстаріший дуб району.

IMG_0893

Після відвідання джерел сенсей азом з учнями та організаторами виступили в пеший похід до Камяних Могил вздовж річки Молочній.

 

IMG_0904

Группа гостей відмітила природний стан та чистоту території, й похвалили мешканців за збереження місця в чистоті та порядку. Сенсей запропонував ідею з проводження Маршу Миру з запрошенням на участь в ньому представників усіх релігійних конфесій України та світу.

 

IMG_0905

Сенсей разом з учнями зробили кілька знимків на фоні природних прикрас Молочної річки.

 

IMG_0907

Кінцевим етапом екскурсії було відвідання заповіднику Кам’яні могили, куди в результаті свого походу прибули мастер та його учні. На самому вході для них було організовано зустріч та екскурсію.

 

IMG_0914

Сенсею розповіли про залишки цивілізації про гіпотези походження Кам’яної Могили, про її алтари та боввани, про протошумерські корені петрогліфічних написів. Поважний Дзюнсей Терасава був зацікавлений величчю історичної памяті Камяних Могил.

 

IMG_0918

З дозволю адміністрації було зроблене сходження на вершину самих Кам’яних могил, де сенсей медитував в променях сідаючого сонця.

 

IMG_0936

Промені сідаючого сонця на обличчі медитуючого сенсея.

 

IMG_0943

Після медитації разом з учнями Вельмишановний Дзюнсей Терасава помолились.

 

IMG_0953

За проведену та організовану в цей день зустріч необхідно подякувати активістів Центру буддизму міста Мелітополя, гостиницю “Воронцовський Дворець”, громадську організацію “Комітет Майбутнього: Солідарність та Відповідальність”, кафе “Фортуна” за транспортне забезпечення та організований обід, “Правий Сектор: Мелітополь” за охорону місії, інформаційний спонсор – сайт Вільна Країна.

 

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *