Акція: Пам’ять Народу

Роль автономій

“Умом Россию не понять…”

Фёдор Тютчев

У ПМРі референдум незабаром.

Прощай, Молдово! Придністров’я під Москву!

Без нападу ординців, яничарів – 

Політики державу роздеруть.

І не дивуйтесь: це не просто агресивність –

Себе старанно за “окраїни” ховає.

Впадаючи у повну репресивність,

Останні кошти в опозицію вкладає.

І хай “людишки” по глибинках голодують,

За рік по два мільйони вимирають – 

Крим, ПМР, Абхазію дотують,

Страшну грошву в агресію вливають.

Тамара Бойко, 10.09.06

 

DSC_0684В час інформаційної агресії людям дуже важко знайти правду. Пропаганда та протидія їй зробили нас усіх мішенями інформаційної війни. Нам важко, ми у всьому сумніваємось, ми розгублені, не знаємо що буде дальше. Що нам робити? Чому так з нами сталось? Не знаємо. В той же час є люди які не лише знають те що відбувається, а й відчувають те що станеться.

В лихі часи талант провидіння вражає. Люди які могли бачити правду задовго до того як почалась Українська війна за незалежність, дивують та вражають своїм даром провидіння. Такою є мелітопольская поетесса, корінна жителька міста, людина яка прожила важке життя, бачила війну, голодомор, депортації, але при цьому не лише не втратила людяності, а й продовжує залишатись відкритою та чистою, кмітливою та безпосередньою як маленька дівчинка. Цю жінку звати Тамара Бойко. Маленька чиста дівчинка з величезним життєвим досвідом.DSC_0736

Активісти міста та мелітопольська суспільна організація Комітет Майбутнього: Солідарність та Відповідальність в понеділок 6 квітня 2015 року організували та провели акцію зустрічі мелітопольскої поетеси Тамари Бойко з Краєзнавчим музеєм, а також запис інтервью на місцевому телебаченні МТВ+.

Знання свого коріння, історії своєї країни, в скрутні часи стає життєво важливим для виживання та одуження від ненависті яка свалилась на нас із сходу. Що може зробити це краще ніж живе спілкування?DSC_0667

Знайомство з дівчинкою яка пройшла крізь Другу Світову Війну, бачила страхіття німецької окупації, бездушність тогочасної радянської влади, жінкою яка втратила свого батька та брата, але попри все залишилась щирою, відкритою та чистою людиною. Мудрою жінка бажає добра нам всім, процвітання та безхмарного майбутньго усій нашій Україні!

Ця добра жінка відчувала загрозу яка наближалась заздалегіль, вона намагалась до нас докричатись, донести правду, ту правду яка стала очевидною лише зараз.

DSC_0765Ми виражаємо вдячність директору Краєзнавчого музею Лейлі Різаевні Ібрагімовій за зацікавленість в необхідності отримання цих пророчих збірочок для своїх відвідувачів, дякуємо директору Мелітопольскього телебачення МТВ+ Марині Самубр та викладачу МДПУ імені Богдана Хмельницього Яні Таравській за проведене інтервью з поетесою.

DSC_0676

Комітет Майбутнього сподівається що Мелітополь стане не просто Інтеркультурним центром України, а й центром примірення людей усіх націй, рас та віросповідань, стане прикладом толерантного міста де віра в людей, добро та процвітаючу Україну стане головною рисою нашого міста. Де немає місця для негуманних ідеологій фашизму або комунізму, а є віра в Бога, добро, та людей. Де посмішки назавжди смінять похмурі обличчя!

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

One comment

  • Юлія

    Здається помилка з датою заходу – бо 16 квітня, ще не було. Також прізвище директора музею українською Ібрагімова. І було б непогано вказати в статті прізвище поетеси – бо жодного разу не згадується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *