Зустріч з Дзюнсеєм Терасавою, жовтень 2015.

12 жовтня в 12:30 в актовому залі Природно-географічного факультету пройде зустріч Дзюнсея Терасава та Юрія Завгороднього зі студентами та викладачами МДПУ.

Вчитель розказав про своє життя та паломництво світом. Помолився за мир та надав свої відповіді слухачам.

«Саме по собі ненасильство не зрозуміти по-справжньому. Істинна людська солідарність є його базою. Як піднятися над тією межею, яка ділить нас на друзів і ворогів – ось у чому суть цієї солідарності. Це все вимагає серйозного духовного пошуку і справжньої заклопотаності світової спільноти …
Тут, на вашій землі почнеться нова епоха. Сьогоднішню кризу супроводжують неминучі біль і випробування. Але світ можливий лише завдяки вашому пробудженню. Єдність, свобода, істина – можливі лише завдяки вашому пробудженню. І цьому присвячені наші молитви. Ваше духовне пробудження вже почалося. Це пробудження має давні глибокі корені в космічному духовному героїзмі, притаманному людям, які жили на території України з давніх часів.
У жодному підручнику історії не говориться про це. Але сама суть Будди виникає з подібного космічного духовного героїзму. І те ж саме вірно щодо Ісуса Христа, вчення про Дао, вчення Зороастра. Веди і Упанішади, Біблії – ​​всі вони виникають з цього космічного духовного героїзму. Тому, ви – це майбутнє, ви – це весь світ.»

_9QRA4k_-P4   hxLK4Ht2DLg jJ6dUi_Eh-g   uz_1q-OIiGQ

rtDDOj9fePg

Підсумком зустрічі були фотознимки та вручення книги Вчителя “Територія Безсмерття” усім бажаючим.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *