Проблеми українського парламентаризму.

У зв’язку з недавніми подіями у Верховній Раді України, я хотів би висловити думку, щодо однієї з проблем Українського парламентаризму..

Я думаю завдяки соціальним мережам та СМІ зараз знайдеться не багато людей, які не чули би про спробу витягнути з трибуни парламенту премьєр-міністра України. Після побаченого у мене виникло питання, що коїться з нашим парламентом? Чому дивлячись на масову бійку між депутатами після цього інциденту, немає здивування? Я думаю багато хто погодиться зі мною коли я скажу, що провокації, матюки, бійки та образи – це вже тенденція нашого парламентаризму.

Після цього виникає питане, а чому сформувалась така тенденція? Відповідь на неї дуже проста, її формують депутати, яких МИ обираємо. На мою думку саме халатний підхід до виборів та оцінки кандидатів приводить до парламенту м’яко кажучи некомпетентних людей.

За своє життя мені, ще не доводилось спілкуватися з народними депутатами. Але, я маю певний досвід спілкування з місцевими депутатами та депутатами районних рад. Після чого в мене чітко сформувався стереотип, що багато з них просто не на своєму місті. Коли під час розмови, я спитав одного з депутатів про ідеологічний вектор його партії, він почав нести маячню, що він не знає та йому потрібно порадитися з колегами.

Цей приклад є доволі наочний, тому що я впевнений, що 80 процентів депутатів всієї України, навіть не мають уяви, щодо ідеологічної спрямованості своєї партії. Хоча визначити, це дуже легко прочитавши кілька підручників з політології, яких достатньо у вільному доступі.

Тому дивуватися, щодо негативної тенденції парламентаризму немає сенсу. До парламенту приходить більшість людей, які не мають уяви, що таке політика, економіка, правові відносини та навіть культура поведінки. І саме ці люди починають розробляти закони та приймати рішення. І ці ж самі люди влаштовують бійки та провокації.

Для того, щоб не допустити некомпетентних людей до влади, потрібно більш уважно обирати політичні сили та бути більш активними у виборчому процесі.

Дякую за увагу! Слава Україні!

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *