Навіщо Росії Донбас?

Однієї з найстрашніших подій, яка відбулася з періоду Незалежності України це — війна на Донбасі. Тому я хочу поділитися своїми думками, щодо причин цієї війни та технологій ведення її.
Для розуміння ситуації, яка склалася на Донбасі, ми повинні проаналізувати Росію з точки зору геополітики, для того, щоб зрозуміти її стратегію. Якщо не вдаватися в наукові подробиці геополітики, то можна сказати, що існують дві сторони протистояння. Це «держави суші» та «держави моря», або телурократи та таласократи. Якщо сказати більш просто то глобальна стратегія країни формується за рахунок географічного положення.
Росія звісно не є винятком та формує свій політичний курс в залежності від свого положення на світовій карті. З теоретичної точки зору, Росія є типова «держава суші», головним завданням, якої є отримання доступу до моря та морських шляхів. Тому на протязі усієї історії Росія проводить жахливі війни та захоплює стратегічні позиції, для виходу до моря.
Враховуючи це, причини захоплення Криму стають більш зрозумілими. Треба зауважити, що Росія захопила Крим майже без бою, але за рахунок військової сили, яка була використана для встановлення російського режиму.
Враховуючи цю інформацію можна перейти до Донбасу. Одразу після появи у Криму російського спецназу та найманців. На Донбасі активізуюся різні підпільні організацій терористичного толку, які призивають до сепаратизму та фактичного розділення України. З першого погляду здається, що це автономний процес, який не має нічого спільного ні з Росією, ні з Кримом. Але це не так.
Один з сучасних теоретиків геополітики — Збігнев Бжезінский писав у книзі «Велика шахівниця», що завдяки появі ядерної зброї, конфлікти між великими державами не можливі, тому війна трансформується у нові форми.
Одну з таких форм ми можемо бачити саме на Донбасі. Назвемо цю технологію «Примарний Противник». Чому я її так назвав, я розповім пізніше. А зараз потрібно розкрити сутність цієї технології.
Для того, щоб вивести Україну з економічної та військової гри. Росія створює «примарну армію», або армію, якої не існує. Чому я так кажу? Все дуже просто, при аналізі доступних матеріалів з фронту стає зрозуміло, що чітко сформованої військової організації там немає. Так зване «ополчення» складається з такої маси, як найманці, бандити, російські війська, так звані «козаки» (клоуни) та місцеві фанатики «руського мира». З цього зброду і формують військові підрозділи ДНР/ЛНР.
На відмінно від нашої регулярної ЗСУ, ці терористи не мають чітких кордонів, постійних місць дислокації та звісно постійних військових складів. Для їх підтримки, Росія посилає десятки так званих «гумконвоєв», зі зброєю та припасами.
Основною метою цих терористів, є відволікання нашої уваги від Криму, втягування ЗСУ у збройний конфлікт з ціллю ослаблення та знищення інфраструктури Донбасу. Тому, я і назвав цю технологію «»примарною армією». Після закінчення цієї операції, всі ті хто воює на стороні «ополчення» просто зникнуть! А Україна отримає зруйнований Донбасс, на який ми витратимо мільярди доларів, втрати в ЗСУ та укріплення позицій російських військ в Криму.
Ось така моя думка, щодо подій на Донбасі.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *