Мігранти у Європі

Дану публікацію я хочу посвятити питанню, яке вже кілька місяців не сходить зі сторінок інформаційних ресурсів, а саме – проблема мігрантів у Європі. Через те, що це питання є доволі небезпечним я хочу наголосити, що не маю на меті розпалювання релігійної та національної ворожби!!!
Відкриваючі різні ЗМІ, я певний час бачу постійні публікації, щодо проблем з мігрантами в різних європейським країнах. Велика кількість – цих новин пов’язана з порушенням закону збоку мігрантів. Наприклад в ніч з 31 грудня на 1 січня в Німецькому місті Кельн стався зовсім неприйнятний випадок, коли група мігрантів зробила серію нападів в яких грабувала та намагалась зґвалтувати жінок. Постраждалих виявилось більше сотні жінок.
Згодом вдалося встановити, що ці напади були національною граю в багатьох мусульманських країнах. Часто ця гра закінчується зґвалтуванням. Звісно, що ці пояснення нікого не хвилюють, поліція продовжує розшуки нападників. Але як ми бачимо проблема є і вона дуже серйозна.

На мою думку – головною причиною утворення таких проблем у Європі є цивілізаційних конфлікт між людьми різних культур. Біженці зі сходу частіше всього – є представниками мусульманської цивілізації.  Тому конфлікт між християнами Європи та мусульманами зі сходу просто неминучій.
До такого висновку я прийшов аналізуючи історичні події та спілкуючись з мусульманами.  Багато з послідовників ісламу у різних інформаційних джерелах намагаються підкреслити, що іслам – це мирна релігія. Я як історик не можу погодитися з цим твердженням. Тому, для підтвердження своїх слів я хочу привести кілька фактів.
1). Засновником ісламу прийнято вважати пророка Магомета, який згідно легенди отримав благословення від Божественних Сил та став святим пророком. Але його діяльність не була дуже праведною. Починаючи з 610 року Магомет об’єднує біля себе людей, які вірять в його неземну силу та у 623 році починає грабувати каравани. Після вдалих нападів, авторитет Магомета швидко виріс, що дозволило об’єднати арабські племена. Використовуючи нову армію Магомет захоплює місто Меку та до смерті у 632 році робить ще кілька військових походів.
2). Після смерті Магомета ситуація фактично не змінилась. Послідовники ісламу хоч і поділились на два табори, але продовжили справу Магомета – військову інтервенцію на майже увесь Близький Схід.  Починаючи з 634 до 642 року під натиском мусульманської армії капітулювали такі країни як Єгипет, Сирія, Персія та ін. Нова мусульманська цивілізація навіть почала загрожувати Візантії, яка на той час мала дуже сильний військовий та політичний потенціал у світі.
3). Починаючи з 646 майже увесь Близький Схід та північна Африка була захопленна мусульманською армією. Але цого їх виявилось замало, тому віськова інтервенція почалась у Європу. В наслідок чого була захоплена майже уся Іспанія та Італія. Продовжився наступ на територію Франції де мусульманською армією було зруйновано місто Бордо та лише дорогою на місто Пуатьє мусульмани були зупинені.

Ці факти дуже яскраво демонструють те, що з самого початку свого існування мусульмани вели себе вкрай агресивно.  Я не хочу сказати, що іслам це погана релігія, а мусульмани це погані люди. Просто серед мусульманського населення є велика кількість радикалів та фанатиків. Які в свою чергу дискредитують інших віруючих. Я думаю зараз ніхто не буде заперечувати, що терористичні організації ісламського толку є найсильніші у світі. «Алькаіда», «Ісламська держава», «Червоний Схід» та ін. Перелік можна продовжувати ще дуже довго.

247258 b5df7974d0dff645288312e67f1e84c1 ijuadvice Islamic-Jihad
Враховуючі це Європа повинна повністю змінити свою політику стосовно мігрантів. Якщо цього не зробити то це може перерости у великий соціальний конфлікт. Початки цього конфлікту ми вже бачимо. Відповіддю на теракті у Парижі, які сталися недавно та напади у Кельне викликали масові заворушення та мітинги.  На полицях книжкових магазинів Німеччини знову з’явилась книга Адольфа Гітлера – «Моя боротьба». Все це може привести до повторення історії та початку жорсткого протистояння у Європі.


Тому урядам Європейських країн необхідно розробити ряд заходів, для недопущення масового конфлікту. До таких заходів можна віднести: закриття кордонів, вилучення та депортація релігійних фанатиків та порушників закону, протидія пропаганді терору та ін. Це потрібно зробити вчасно та систематично. Приклади з новітньої історії Європи ми вже маємо. У 2010 році президент Франції Ніколя Саркозі наказав депортувати циган. Причиною депортації стали масові заворушення збоку циганського населення. На мій погляд це була слушна ідея, яка дозволила зупинити конфлікт.
На останок хочу ще раз зазначити, що не маю на меті розпалювання  будь якої ворожби. Навпаки я хочу, щоб у світі настав мир та порядок.

 

 

Дякую за увагу! Слава Україні!

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *