Навіщо Росії Сталін?

Наприкінці грудня в багатьох ЗМІ з’явилась інформація, яку більшість моїх знайомих прийняли за фейк. Кілько з них навіть надіслали мені посилання на джерела з метою отримання від мене коментарів. Сама інформація стосувалась відкриття у Росії, а точніше у Пензі «Центру сталінізму». Така подія здивувала багатьох людей, які не могли повірити, що такому монстру хтось буде відкривати центр. Для мене нажаль, це не стало несподіванкою. Навпаки я зрозумів, що це логічне продовження воскресіння Сталіна, яким російська пропаганда займається довгий час.
В цій публікації, я хочу розкрити причини реставрації сталінізму та цілі, які переслідує російська пропаганда.
З початку я хочу зазначити, що являюсь вже довгий час антикомуністом та антисталіністом. Чесно кажучи мене завжди дивувало, що коли я заявляю про те, що Сталін чудовисько, деякі люди починають сперечатися та навіть захищати його. Але коли я питаю «чому вони не захищають Гітлера?», майже усі кажуть, що цих людей неможна порівнювати! Хоча, для мене різниця, щодо цих двох історичних особистостей невелика. Обидва були кроваві тирани, які виправдовували мільйоні вбивства псевдонауковими теоріями. Тільки один відстоював псевдо біологічні принципи та знищував людей за расову приналежність, а інший псевдо соціологічні та знищував людей виправдовуючи – класовою боротьбою.

Тому в мене почало повставати питання стосовно такої лояльної позиції певних людей, щодо Сталіна. Для розуміння ситуації я почав досліджувати тенденцію, яка склалася в Росії. За останні 10 років вийшла величезна кількість книжок про Сталіна, саме російських авторів. Якщо ви увійдете у будь який пошуковий сервіс Інтернету та впишете «книги о Сталине», то з легкістю впевнитися в моїх словах.
Але було б не все так страшно, якби в цих книжках була правдива історія та оцінка особистості Сталіна. Багато хто з російських дослідників хоче просто відбілити образ цього чудовиська. До абсурдних авторів «відродження Сталіна» можна віднести таких письменників та дослідників як Ю. Жуков, С. Кремльов, Н. Стариков, Бушков, Суходеєв, Мартиросян та багато інших.

Головний посил цих авторів в виправдані політики Сталіна та його діяльності. Потворні та жахливі злочини, які робились за наказом Сталіна перекручують до рівня геройських заслуг. Наприклад Голодомор в Україні та голод на території Росії, який був створений за  наказом Сталіна, виправдовують тим, що СРСР були необхідні технології, для індустріалізації, які купувались за зерно. Це повний абсурд! Тобто, для того, щоб відкрити, якісь там заводи потрібно було вбити 5 мільйонів (данні занижені) українців в період Голодомору???

1415807360-8845-golodomor golodomor golodomor2
Або виправдання розстрілів та масових репресій проти власного народу тим, що для зміцнення країни потрібно було ліквідовувати опозиційні сили. Повна маячня! По-перше, було вбито та кинуто до тюрем мільйони людей, деякі  навіть не знали, що таке слово «опозиція». Робітники, селяни, вчені, релігійні та культурні діячі потрапили под. репресії. Хтось потрапили через наклеп, а хтось просто не вписувався в формат кровавої імперії, яку будував Сталін.

003 6cbea192be52ff7091a9256e4b1 7906 24809
Іншою улюбленою темою сталінських фанатиків є Друга Світова Війна. Головною ідеєю майже усіх послідовників Сталіна є те, що саме завдяки «вождю народів» вдалося СРСР одержати перемогу. Це теж повна маячня та фальсифікація історичних фактів.
Якщо відкинути фанатизм та сказати правду то виграли війну хоробрі люди. А Сталін та його «кармані» генерали тільки саботували бойові дії. Саме завдяки централізму Сталіна військові не знали, що робити 3 дні після наступу противника! В цей час Сталін займався невідомо чим. Саме завдяки командирам Сталіна ми несли величезні втрати, як при обороні так і пізніше при наступі. За наказом Сталіна було проведену одну із самих ганебних операцій Другої Світової Війни по захоплення Києва. В цій операції загинуло більше 400 тисяч людей. А причиною такої кількості загиблих було те, що Сталін наказав за будь яку ціну узяти Київ до 7 жовтня. Тому наступ проводився без належної підготовки.

Враховуючі ці загальні факти, стає зрозуміло ким був Сталін та скільки горя він приніс багатьом людям. Але російська пропагандистка машина робить усе можливе, для виправдання кривавого тирана.
Зараз наприклад у різних частинах Росії з’явилась дуже дивна мода на будування пам’ятників Сталіну. Абсурдність ситуації в тому, що самі комуністичні лідери СРСР визнали сталі тираном та вбивцею. А тепер в російські комуністи та інші фанатики відкривають Сталіну пам’ятники та меморіальні дошки.

640x427 05485294b92f77d92a741177e24c88b3 6167156 451182996_5435799
З першого погляду може здатися, що це повніший абсурд та якийсь фарс. Але роки вивчення історії дозволили мені зрозуміти одну важливу річ – майже усі процеси кимось контролюються! На мою думку, вся ця вистава зі Сталіним теж контрольована та вигідна. Але постає питання – кому? Відповідь на це запитання, я зміг чітко дати після подій, які сталися у Криму та на Донбасі в 2014 році.
Росія цинічно та нахабно відірвала у нас Крим та влаштувала на Донбасі бійню в якій гинуть наші люди. Усіх хто намагається протистояти цим діям в Росії –  репресують.  Тому повернення Сталіна в сучасній Росії вигідно перш за все російській еліті та Путіну. Роблячи злочини проти людства, Путін прикривається «видатним» Сталіним та навьязує людям, що Сталін робив правильно і він робить теж правильно. Російська пропаганда розповідає своїм громадянам, що свобода це не дуже важливо, головне – ПОРЯДОК! Саме через це, Сталін став такою популярною історичною особистістю у Росії.

На останок хочу сказати, що курс Україна на декомунізацію узятий вірно. Нам потрібно розкривати нашим дітям правду і виховувати їх на гідних людях та на гідних вчинках.

Дякую за увагу! Слава Україні!

 

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

One comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *