Зустріч з Дзюнсеєм Терасавою в Мелітополі (27.03.2016)

План заходів:

27 березня о 16.00 годині в додзьо Федерації Айкідо і Айкідзюдзюцу Запорізької області, СК “Сейко” по вул. Сухова 1 відбудеться зустріч з нашим Гостем. В ході зустрічі заплановано проведення буддійської церемонії, молитва за Мир, лекція Вчителя, чаювання (всі бажаючі зможуть поспілкуватися, задати питання та отримати мудрі відповіді).

28 березня о 14.00 відбудеться зустріч з представниками адміністрації Мелітопольського району та міста Мелітополя, а також з представниками релігійних громад району та міста, і активістами району. (Ми раді бачити всіх, хто не байдужий до долі міста та району).

29 березня планується поїздка на курганні комплекси в Мелітопольському і Якимівському районі.

ВХІД ВІЛЬНИЙ! 🙂

Дзюнсей Терасава народився 15 вересня 1950 року в бідній сім’ї у маленькому містечку Хакуй на півострові Ното в Японії. Дзюнсей був другим сином у родині.

Преподобний Терасава брав участь у щорічних сесіях Комісії ООН з Прав Людини у Женеві як представник Міжнародного Бюро Миру та є одним з радників Міжрелігійної Федерації Всесвітнього Миру, яку очолює д-р Френк Кауфман

Як один з провідних активістів ненасильницького руху в Європі кінця епохи холодної війни, Терасава-сенсей запропонував українським релігійним лідерам зробити спільну заяву заради захисту миру, ненасильства і життя в Україні. У день поминання загиблих на київському Майдані монах-миротворець ініціював багатоденну ходу миру у Київі та містах південно-східної Україні.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *