Терористична держава – стан терору

В усій масі організованих терактів та злочинів російський слід проявляється настільки чітко що не помічати цього можуть лише люди або повністю відсторонені від політики та особливостей рф, або зашорені їх пропагандою.

Тільки найближча подія – теракт в Брюселі мав цілий ряд меседжей та свідоцтв про те що скоєне це справа рук саме рф, що цього досить щоб приймати найсуворіші міри до кожного хто розмовляє по-руські.

Нагадаю їх.

Польський доклад про Смоленську авіакатастрофу.

Агресія від Жириновського. Так він “політичний клоун”, але він політик, він представник рф, чи хтось намагався хоча б пом’якшити ці нападки чи взагалі примусити його вибачитись? Не буде такого, тому що він виражає де-факто офіційну політику кремля.

Свідоцтва про пряму причетність рф до серії терактів та нападів в Європі.

Підозрювані в теракті – російськомовні беларуси. Беларуси?! А ось в Україні точно маємо переважну більшість ІДІЛ-РФ. Тобто ІДІЛ це й є рф.

Пряма погроза Берліну відразу після теракту.

Заява Пушкова, замість співчуття.

Заява Захаровой про наслідки терактів як відсутність співробітництва з рф: “ряд стран Запада не хотят сотрудничать, несмотря на теракты.

Чіткий меседж від пропагандистів.

Заяви перших осіб рф в кримінально-терористичному стилі.

Намагання посіяти в Україні релігійну нетолерантність, надагресивними промовами. особливо в контексті війни. Дуже цікаво чути такі провокативні заяви від тих “кого образили в Криму та на сході”. “Хода” під цю подію. Відео:

Також нагадаю зібрані матеріали по підтвердженим фактам російської державно-терористичної війни проти світу. Та серію публикацій Євгена Платона.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

One comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *