Террор

Вони казали “свободу народом” й будували найбільшу “в’язницю народів

Вони обіцяли “землю селянам” й винайшли новітню систему рабства для селян.

Вони обіцяли “мир трудящим” й готували усі війни 20-го сторіччя на яких кидали своїх громадян-рабів

Вони обіцяли рівні права й відняли право на власність, право на вільне пересування й навіть свободу слова.

Вони обіцяли рівність націй й знищували інші не “титульні” нації.

Вони звали РФ знищити Україну в 2014 році, вони офіційно зайняли антиукраїнську позицію, вони грубо порушили конституцію, а зараз намагаються знайти закони, за яким вони зможуть продовжити свою руйнівну діяльність.

Зараз вони кричать про те що їх позбавили демократичних прав, замовчуючи те як вони знищували на корню усі демократичні свободи в Україні.

48722_original

Комуністи вважають що суд “нарушил принципы равенства всех участников судебного процесса перед законом и судом, состязательности сторон и свободы“, але при цьому саме вони зробили правосуддя “ручним” і досі максимально спираються, щоб не надати громадянського контролю над органами прокуратури та суддівською системою взагалі. Саме вони приймали закони 16 січня 2014 року, до того прирівнювали публічну відеозйомку із злочином, навіть вводили законопроект щодо заборони відеорегістраторів. Вони створювали максимально закриту й непрозору систему, в якій права людини ніщо, лише панівна партія (звісно що комуністична), що керує державою має право на вирок й на знищення людської індивідуальності.

Поважні, усі хто читає цей текст, комунізм в 2014 порівняли лише з нацизмом, але це типова терористична організація з найбільшим в історії людства досвідом! І за зомбуванням населення, за засобами дій і за приховуванням своїх бойовиків які завжди передували усім конфліктам. Вони вбивали, захоплювали а потім кричали про незаконність коли їх, як злочинців, намагались поставити на місце. Вони терористи в повному сенсі цього терміну. Нагадую аксіому: “в современном обществе #терроризм использует все возможные методы и средства для обеспечения своей живучести. С одной стороны террор в грубой форме нарушает все возможные права и свободы граждан и в то же время, при возникновении малейших признаков возмездия он жалуется на посягательство своих прав. Эта двуличная циничность проявилась и сегодня.

 

Поділитись в:
 •  
 •  
 •  
 •  

2 коментарі

 • Всеволод

  Это русские дети в финском концлагере, надпись обрезана, там сверху по фински.

  • Михаил

   Радянські діти, а не руські.
   Стосовно фото. В радянських (або Вам більше подобається руських?) концентраційних таборах було набагато важче зробити фото ніж навіть у нацистських.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *