Ще трохи про #тимошенко

Янукович та Тимошенко представники руйнівних сил в Україні, чи є вони в протистоянні чи діяли сумісно заради загальної цілі, це те ще питання, й точно невідомо. Але сподіваюсь на суд над Тимошенко не менше ніж над януковощем. Там є за що й їй треба багато пояснити своїм колишнім виборцям, повернути державі кошти отримані нечесним шляхом та по-чесному відсидіти. В звичайній тюрмі, для людей яких вона називала біомассою. Не хочеться виривати слова з контексту, але така характеристика чи не найточніше відражає її політику та відношення до українського народу що збереглись в ідеальному стані й зараз в 2016 році. До речі, ці зневажливі до народу слова як раз були сказані по відношенню до протестантів на першому майдані, і зацікавлена вона була як раз в крові, на відміну від пана Ющенко який разом з тодішнім Президентом Кучмою змогли досягти нормального політичного порозуміння й вберегти країну від кровопролиття.

І в другий раз Тимошенко випливає на вирі Майдану. В цей раз вже кривавого. Але чи змінилось щось для неї? Той же популізм, і ж пусті обіцянки ті ж маніпуляції фактами. У неї є багато прихованих грошей, й останні данні це підтверджують, так як і їх кримінальне походження. Контракт на газ з рф був укладений з чіткою політичною ціллю, ні про яку економічну ефективність не йшло, була досягнута невідома кулуарна домовленість з путіним, дуже схожа на домовленість листопада 2013 з януковочем.

Так причиною підписання кабальної домовленості яка викачувала українську кров майже 5 років може бути будь що. Корупційні пропозиції до самої Тимошенко, її бажання пропіаритися на питання яке стало тупіковим, пряма погроза війни зі сторони рф. До речі ті ж самі питання могли постати й перед януковочем в листопаді 2013 року.

В чому може полягати коренева причина її жаги до влади сказати точно складно. Але вона є. І вона плюватиме на кров та руйнацію. Цей, досі ще маленький Гітлер, жадає реваншу й помсти. Усім. А питання українського народу вона виріше, так як і інший, великий Гітлер, з єврейським.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

One comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *