Крим та зовнішня політика України

Більше двох років значна частина українським земель знаходиться під відкритою окупацією Росії. Я маю на увазі саме півострів Крим. Вже два роки у СМІ та на різних інформаційних ресурсах з’являються думки різних аналітиків та експертів. Більшість інформації, що висловлють експерти пов’язана з тим, хто винен в тому, що Крим здали без бою, а також як нам його повернути. Але мало хто каже, як нам використати вже окупований Крим у зовнішній політиці. Саме цьому питанню буде посвячена дана стаття.

Перш ніж я почну розбирати основні шляхи впливу на Росію через Крим, потрібно розглянути цілі, які переслідувала Росію відбираючи його у нас. Звісно, що різні байки про захист «РУЗКАВА ЯЗЫКА», про «фашистів-бандерівців» та криваву хунту – є ніщо інше, як звичайне прикриття, для істинних цілей. На мою думку головною метою окупації Криму – є геополітичні інтереси Росії. Як тільки проведений так званий «референдум» то на території півострову майже одразу зьявилися балістичні ракети. Ну звісно, що військово-морську базу з кораблями та підводними човнами прибирати ніхто не збереться. Фактично після захоплення Криму, російська федерація почала контролювати велику частину акваторії Чорного Моря.

crimea-turkey-69cp

Іншою метою захоплення Криму стала консолідація суспільства за рахунок появи ворога в обличчі українців. Тобто, для багатьох росіян, які живуть в повалених хатах за копійки Путін одразу став «героєм»! Ну, а як інакше? Він і Крим повернув та ще і «кроваву хунту» зміг подолати!!!Я впевнений, що такі думки були у більшості росіян.

495_49394 pic_1358305353

Але захопити територію іноді не так важко, як її контролювати. Дуже яскравим прикладом є Чечня. Тому, Росії потрібно підтримувати добрий рівень життя, щоб не викликати масових повстань та мати на півострові достатньо військ, для зовнішнього захисту. Якщо з військовим контингентом все ясно, то з рівнем життя набагато складніше. Саме, заради вирішення цього питання Росія почала вливати у Крим великі дотації. Які безумовно шкодили інший частині країни.

dssdfdd gfhbgf

Ось наприклад кілька кадрів з лікарень Росії. Ну, що тут можна сказати? КРЫМНАШ!

600778_original hqdefault images original

Краще і не скажеш…

Все це звісно добре, але залишається питання, як діяти Україні? Я особисто є прихильником військового сценарію та вважаю, що ми повинні повернути Крим за рахунок військової сили. Але Росія це теж врахувала та створила на тілі України дві ракових пухлини – ДНР/ЛНР. А починати війну за Крим на два фронти – самогубство (історія Німеччини це підтверджує). Тому ми повинні діяти трішки інакше.

20 листопада 2015 року на території Херсонської області було підірвано дві електроопори, які забезпечували Крим електроенергією. Одразу скажу, що я проти таких дій та вважаю це тероризмом. Я розумію, що це зробили скоріш за все добрі люди з добрими думками. На мою думку у правовій державі, яку таких випадків не повинно бути. Але повертаючись до тих подій необхідно підкреслити, що підрив електроопір дійсно дав результат. Так звана влада півострова та уряд Росії дійсно почали нервувати. Хоча частково вони вирішили цю проблему, але перебої зі світлом є навіть зараз.

b136a59ac3ae18e68caf7c2119ff92e4 Sborshhiki-metalloloma-razobrali-oporu-LE-P

Який з цього можна зробити висновок? Дуже простий! Відключити світло, відключити воду та перекрити поставку продуктів до Криму повинна зробити влада!!! Ні, я не призиваю повністю залишити людей у Криму без їжі та води. Але потрібно давати води рівно стільки, скільки потрібно людям, щоб пити. Так само і з їжею, невелика кількість продуктів, наприклад три рази на неділю.

Для чого це потрібно? А, для того, щоб створити на території півострова дефіцит, який викличе обурення місцевого населення проти федеральної влади. Путін та його команда просто не буде мати іншого виходу та почне домовлятися з Україною. А Україна в ультимативній формі зможе примусити Росію вийти з Донбасу. Тільки після того, як Росія піде і ми знову встановимо контроль над усім кордон, нам можна буде планувати звільнення Криму (але це зовсім інша історія).

Ось така моя думка, з приводу Криму та зовнішньої політики України.

Дякую за увагу! Слава Україні!

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *