Terrorist state. State of terror

While scientiscts, politicians and journalists cannot agree as to what terrorism is, one country constatly demonstrate it’s ambitions and desire to rule the world, no matter what it cost.
 
Russian Federation as it’s successor – USSR, uses methods, terrorists themselves, breeds them, constantly creates new subjects of hate.
 
And does this all just to seed chaos around the world, tochange perception of people from countrie’s real enemy to the “virtual” image, to create fake enemy and use it as target-of-hate.
 
Now we have lots of terrorists acts not just in Israel, the main target of USSR, but also in many countries of EU, main target of modern Russia. These terorist’s organizations have differeent methods, but they always can be unite by one main purpose, thay lead to.
 
And they lead to only one country in the world that have ‘win-win’ situation for using terrorists against Israel, USA and EU. And if we consider those methods, those people involved, those “strange” coicsedence with other timely actions, aimed on peacemeking and ceasing of agression, RF creates. We’ll se that that all this strangely coincide with opposition to hate, agression and war russians bring to the world.
 
Then we may want to know the things deeply, then they shown in press. Especially considering these press-centers are russian-controlled and sponsored. Information they reproduce appears to be just an instrument of russisn propaganda, this is one aspect and one of their methods of world war, they wage against free world.

Як назвати ситуацію коли в країні населення не вважають громадянами? Демократія – лише прикриття корупційно-мафіозного режиму, підтримка якого на найвищому рівні серед того ж населення. За статусом це територіальне утворення легально називається федерація, але за формою регуляції діяльності – це сухопутна імперія з чіткою метрополією та васальними країнами-колоніями. Країна що ввела заборону громадських протестів у мирний час, країна що заперечує присутність своїх військ у конфлікті, країна яка маніпулює свідомістю людей сіючи серед них жах та невпевненість. Як назвати країну що постійно приймає участь у військових провокаціях, погрозах ядерною зброєю, дипломатично бреше на всі прямі запитання.

Є визначення для такого стану. Називається це державний тероризм. Це чітке визначення, якому вже майже 30 років. Визначення прийняте на Женевській Конференції.

А зараз повернемось до фактів. Й недавніх подій.

Велику чергу терактів що почали “зненацька трусити світ, особливо Європу та трохи менше США, та дій направлених на формування ненависті, ми вже пригадували. Але то було навесні, а зараз літо. Які ж гучні події відбувались далі?

Brexit

Саміт НАТО

Перемовини НАТО з РФ

Теракт в Ніцце

Спроба перевороту в Туреччині

Брексіт здається тут ні до чого.

Але решта вже має якість таємничі “співпадіння” та вкрай очевидні відповіді на питання cui prodest.

Але як колись говорили у “тюрмі народів”: “Не пойман –  не вор”.

До речі це у фільмах, книгах та й в житті, кажуть, чому ховати очевидне, саме злочинці, погодьтесь.

Презумпція невинності чомусь працює не на невинних, а саме на злочинців.

Але це лише у країнах без усталеної демократії та дієвих механізмів контролю всіх верств влади.

Я хочу викласти хід думок дуже коротко лише про останні події в Туреччині.

  1. Субота, 16.07.2016. В новинах названий винуватцем заколоту “ісламський фундаменталист” Фетхуллах Гюлен. Висновок – “це вуха рф”. Руський мір, скрепи, та багато інших фундаменталістських є ідей розроблені в кабінетах Московії. Приховані творці, але очевидні вигодоотримувачі, й політичні союзники. Підтвердити весь ланцюжок важко. А розвід інформацією не володію. Тому мовчу. Шукаю хто це такий, Фетхуллах Гюлен.
  2. А це чи не найвідоміший демократ, впевнений гуманіст, який вкрай негативно ставиться до терактів, названий в рейтинг “одним з найвпливовіших 100 людей світу” журналом Форбс. Інтелектуальний ісламіст. Зараз в США. Дуже не схоже на голову заколоту. Тому мовчу. Далі слідкую за подіями. Інформації стає все більше, позиції сторін та розслідування дають найвірогідніші версії.
  3. Неділя, 17.07.2016. І тут у неділю цікаві факти, сам Фетхуллах Гюлен який з самого початку заявив про свою непричетність, яку підтвердили також його прихильники, заявляє про діяльність російських спецслужб.
  4. Турецька сторона каже про кількість заколотників в 104 чоловіка. Правда? Якщо так то це шок! 104 чоловіка. Лише. Чим не операція “#турціянаш”, головне розпочати війну, посіяти хаос, запобігти ефективному керівництву державою, а там і курди і ІГІЛ підтягнулись би рвати демократичну Турцію. Білі пухнасті але бородаті фундаменталісти з кулеметами та РСЗО з “супермаркету”. І за кілька тижнів було б вирішено “південне питання”, Турція мала б з свою “новотурцію”.
  5. А хто власне запобіг цьому? Народ. Люди. Прості люди які стали перед танками як в перші місяці українського Майдану. Цей момент завжди вважається в рф “контрольованим питанням”. Люди не мають права на власну думку, замість цього її їм формують підвладні ЗМІ, вкладаючи психологічні паттерни ненависті та страху якими вони управляються в “державних інтересах”. Заколот зірваний, йде слідство. Подивимось далі. Але вже зараз здається що цим, черговим “боїнгом MH-17”, рф нарешті поставить крапку в своєму питанні – “хто такіє рускіє”. Для всього світу.
  6. Понеділок, 18.07. “В переписке мятежников, на которую ссылается Al Jazeera, подтверждается, что главным организатором и вдохновителем путча был бывший главком ВВС Турции Акын Озтюрк.” Кількість загиблих оцінюють в 265 чоловік. Критика Ердогана за відмову від свєткості та ісламізацію. А тут ще й заколот. Це не просто має рацію, це факт, як і схильність останнього до авторитарності. Що ж він буде робити далі? А ще він “вибачився перед рф за збитий штурмовик”, вибачився від лиця всього народу Турції. Перед агресором який: порушував кордон, знущався з турків в ЗМІ, роздмухує курдське питання, проводить навмисні акції дестабілізації поблизу кордонів Туреччини. А 30 червня росіян пустили в Турцію. Ердоган явно не з табору “гарних хлопців”. Дограється до імпічменту. Але що ж то за заколот такий? Дивимось.

Так що. Спіймають, вже спіймали.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *