Disinformation and Misinformation. СРСР – імперія брехні.

Отже поки я повторював тезіс “СРСР це найбрехливіша в історії людства імперія”. Виявляється вже видана книга. І не кимось з аналітиків, а власне дефектором, людиною верхніх ешелонів КДБ яка вирішила здатись й відійти від справ. Із слів – однією з вищих агентів КДБ які взагалі полишали лави цією організації. Дуже сподіваюсь потримати в руках цю книгу й прочитати її. Але власне деякі речі що до того підтверджувались лише “качиним тестом” (ну дійсно як доказати якщо “іхтамнет”?), то зараз це вже документальне свідоцтво особи з високим рівнем доступу до інформації.

В книзі згідно з абстрактом, в книзі розповідається про декілька фактів спотворення дійсності в обраному КДБ напрямку. Один з найбільш важливих зізнань, на мою думку, це створення терористичного руху на близькому сході.

Отже це вже не просто найвірогідніше припущення згідно з методом “качиного тесту”. Це не єдиний висновок, після логічної вправи по відокремленню несуттєвого від важливого за методом “бритви Оккама”. Це навіть не підтвердження гіпотези після повномасштабного наукового розслідування, заснованого на доступних науковцю фактах. Всі наукові методи хоч і відкривають правду, але не мають беззаперечного доказового впливу на суд людей. Навіть абсолютно очевидний всім злочин ще треба довести.

51oo3aFdfRL._SX339_BO1,204,203,200_

Книга має стати промовою прокурора в якій зачитується зізнання злочинця в провині. Це те що вже не треба доводити. Якщо раніше конспірологічні теорії та найрізноманітніші припущення відволікали увагу від предмета, як у фокусника який демонструючи квіточку непомітно витягає ваш гаманець. То зараз це зізнання престидижитатора в усіх своїх “фокусах”. І тим хто вже зміг розкрити методику дійства, але не міг довести “залу” що його дурять зараз залишається просто дати посилання на книгу.

Це крапка. СРСР – імперія брехні. Найогидніша в історії людства імперія яка створена по ліпшим методам сатани в спотворені дійсності та введенні людей в оману.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *