Націоналісти та терористи – агенти Путіна у Європі.

Вже кілька років увесь Світ спостерігає за активізацією терористів-ісламістів на території Західної Європи. Найсильніший вдар отримали головні діячі Європейського союзу – Франція, Німеччина, Бельгія та ін. Різні аналітики та видання публікували велику кількість чинників, які стимулювали активізацію тероризму у Європі. До найвагоміших чинників відносять: збільшення ісламського населення, криза на Близькому Сході та діяльність Путіна. Саме ролі Путіна у цьому процесі, я хочу присвятити дану публікацію.

 

Скажу відразу, я не є конспіролог чи любитель у всіх гріхах звинувачувати Путіна. Але аналіз подій на території Західної Європи, змусив мене подивитися на, цю ситуацію з іншого кута.
Перші підозри в мене виникли при оцінки періоду подій. З’явилось питання, а чому теракти у Європі почались саме у 2014?  Тобто, невдовзі після введення санкцій проти Росії. Як ми бачимо, чим сильніше санкції впливають на Росію та її економічний стан, тим більше терактів.

152 854 878745454 545454 656565

Але постає логічне питання, а навіщо потрібні ці теракти? Більшість аналітиків вважає, що, це необхідно, для дестабілізації Європи. Особисто я так не вважаю тому, що в цьому немає сенсу. Ну загине 400 людей, 500, 600, можна припустити навіть 10 000. А в чому буде вираження дестабілізація? Європа навпаки об’єднається проти терору. Тому, мені стало зрозуміло, що план Путіна набагато складніше.

Щоб зрозуміти мету проведення терактів у Європі, необхідно знайти того, кому вигідні, ці теракти у самій Європі. Аналізуючи новини та статистичні дані стає зрозуміло, що більше всього підвищили свій рейтинг партії націоналістичного толку.

111889

Це нібито логічно та доволі не погано, з огляду на те, що я сам послідовник націоналістичних ідей. Але при детальному огляді цих «націоналістів» стає зрозуміло, що це агенти Путіна. Ось наприклад висловлювання лідера «Національного фронту» Франції – Марі Ля Пен:

45444 65498898

(Цитати узяти з російської Вікіпедії)

Така тенденція доволі поширена, пропутинські «націоналісти» активізуються у інших країнах Європи.

963

Також необхідно пом*ятати любов Путіна до тероризму, яка гарно висвітлена в цих двох відео:

 

З цього всього можна зробити висновок, що Путіну вигідно скоювати теракти, для приведення до влади лояльних йому «націоналістів». Я вважаю, що його остаточна ціль – це зміна політичного вектору Європи.

На останок хочу ще раз зазначити, що націоналіз на мою думку доволі правильна ідеологія, але нажаль агенти впливу використовують її, як ширму, для вирішення свої цілей. Я сподіваюсь, що Українські націоналісти будуть пильними.

Дякую за увагу! Слава Україні!

Поділитись в:
 •  
 •  
 •  
 •  

One comment

 • Михаил

  Коментую лише зараз, трохи закрутився. Так глобальна мета політики тероризму як і будь іншої політики це досягнення цілі. Це дійсно отримати лояльних політиків при владі у країнах Європи.
  Але виникає питання: навіщо це? Чому не влаштовують поточні політики? І логічний висновок (він звісно не єдиний, але найімовірніший): для роз’єднання єдиного політичного простору Європи, для переслідування власних цілей з можливістю мати політичну підтримку, для подальшої дестабілізації світу. І судячи з темпу подій, при досягненні рфією цієї мети подальші кроки будуть зроблені негайно.
  А це в середній чи навіть найближчій перспективі означає підняття УСІХ болючих територіальних, економічних, та інших питань в УСЬОМУ світу. Тобто це невідворотньо призведе до формування нових військових блоків та союзів для переділу світу. До світової війни (форматами Придністров’я, НКР, Абхазії, ОРДЛО тощо), до повернення імперської експансіоністської парадигми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *