СРСР – імперія брехні. “Криве дзеркало”

Сьогодні після ознайомлення з текстом Миколая Ткаченко “ПЕРВЫМ ШАГОМ В ПРОТИВОСТОЯНИИ ИНФОРМАЦИОННЫМ ВЛИЯНИЯМ ЕСТЬ ОСОЗНАНИЕ СОБСТВЕННОЙ УЯЗВИМОСТИ”, вважаю необхідним зробити акцент на методах закріплення неприпустимих Результатів досягнутих імперією СРСР та її правоприємником – РФ.
Коли імперією рф досягнуто агресивно-неприпустимого Результату в цільовій країні, відразу на оборону досягнення від справедливого вирівнювання та нормалізації відносин, виставляють демократичні цінності. При чому ретельно приховується (уникається в розмові, риторично змінюється дискурс) методи досягнення руйнівного імперського Результату: “Отже, Кремль, використовує проти західних країн їх власні слабкості: толерантність, плюралізм думок, корупцію, суспільні протиріччя тощо, з метою просування власної імперської політики.”
приклад: 
Впереди наших войск (прим. – які захоплюють, принижують, окуповують й знищують) будут стоять женщины и дети, и пусть они попробуют стрелять (прим. – їх демократичні цінності не дадуть нас зупинити)
Один з багатьох методів вербування агентів впливу, що використовується КДБ/ФСБ/ГРУ є теорія “когнітивного дисонансу і балансу” або “вікно Овертона”, коли людина погоджується на хибні ствердження для досягнення якоїсь цілі поставленої перед нею рф як приманкою. В результаті погодження з абсолютно хибними твердження, через певний час та певну кількість повторень, твердження стають переконаннями, необхідними особі для захисту власних слів, текстів, чи сюжетів де спочатку були використані хибні, дезінформаційні тези. 
Це ми бачимо на прикладі деяких журналістів чи політичних осіб які погоджувались з хибними тезами задля своєї цілі, в подальшому вони ставали захисниками дезінформаційних легенд імперії. Це один з елементів “вікна Овертона” коли людина погодилась на перший крок в руйнуванні свого світосприйняття задля досягнення зовнішньої мети – решта змін свідомості відбувається легше. Результатом стає переконання особи що “війна потрібна багатьом”, “все погано”, “росія не воєю”, “іхтамнєт”.
Втім сьогодні довести всьому світові цю дезінформацію як правду, важко. Як через велику кількість реальних свідчень, так і через неупереджений погляд багатьох людей в Україні та світі. 
 
Набагато гіршим є закріплений Результат, як то заборона та знищення української мови, дійсної історії, національної культури в Україні (“защита рускоязичних”), знищення демократичних цінностей в суспільстві (“мєня єто нє касается, ініціатива наказуєма”), корупція законодавства та права (“прав тот кто богаче, больше связєй”).
 приклад: 
«В результате проведения данной политики социальный престиж украинского языка резко снизился, а русского, — напротив, повысился. Так, украинские эмигранты на Западе свидетельствовали, что употребление украинского языка образованным горожанином воспринималось не просто как моветон, а как проявление национализма, акт политического неповиновения. Украиноязычный респондент рассказывал, как вынужден был сменить язык на русский при ухаживании за девушкой-киевлянкой, дабы не прослыть «деревенским чурбаном»
Записати
 Закріплений Результат важче спростувати та повернути стан речей до нормального рівня, через те що за давністю, за пропагандою та широким розповсюдженням дезінформації, у колективній свідомості вкорінена “дзеркальна правда” яка протилежна Правді, й заміщає її в світосприйнятті. Тобто у людей які не бачили історичних подій своїми очима, у людей які погодились на дезінформацією задля досягнення цілі (виживання, отримання гарної посади, поваги в імперії, прибутків), вже не існує реального уявлення про нормальний стан речей. Свідки та свідоцтва знищені, померли чи були спотворені. А одиниці тих хто залишився – “тонуть” в масі лжесвідків та дезінформації, закладеної в їх голови імперією.
Нормалізація закріпленого Результату вимагає від широкої маси людей певних наукових досліджень, набутих з неспотворених джерел знань. Володіння науковими інструментами мислення, логікою, чесністю та принциповістю. Це можна зробити коли людина свідомо докладає зусиль заради самоосвіти та пошуку правди, не зважаючи на усталену в “дзеркальній” суспільній думці дезінформацію.
Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

One comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *