Ще раз про очевидне.

Ціллю контролю рф над Україною є подальша експансія. Експансія військова.
Про це свідчать:
 
✦документи підписані януковощем,
✦риторика прокремлівських ЗМІ щодо “великої війни” яка торочиться з 2010 року,
✦низькоітнелектуальна мотивація на “мєсть за развал союза”, що набирала обертів не лише в рф, а й в усіх кранах СНД з 2005 року,
✦ідеологія дугіна,
✦вплив на підліткову та дитячу свідомість пропагандою ксенофобії,
✦політика “захисту російскомовних будь яким засобом включно з військовою силою” яка стала казусом для анексії Криму та війни на Сході Донецької та Луганської областей, де-факто це казус для війни в будь якій країні, де поширена чи присутня російська мова,
✦величезна машина по дезінформації на всіх рівнях: юридичному, військовому (військова доктрина), дипломатичному,
✦медійне охоплення світу мережею пропагандистських каналів.
 
рфія готується до великої війни, це однозначно. До чергової Світової Війни. А без України у неї нічого не вийде. А якщо Україна паде у війні з ними чи здасться, то саме українці підуть в чергову м’ясорубку як “чорнорубашечники”. Це також імперсько-метропольний факт. Та й зараз він підтверджується основними військовими контингентами присутніми у війні з Україною – Південний (Кавказький) та Східний (Забайкальський).
Є й особисті прояви які відчуває кожен:  відношення московитів до скорених народів, формування культу “доказательства верности”, шовінізм, расізм, ресентімент. Це їх зверхнє відношення, їх повчання, зневага, особисту дискредитація, дегуманізація. А потім невідворотне й фізичне знищення.
 
Неволя не дасть покою, українцям доведеться вмирати огидною смертю, отримувати поранення та страждати на чужій території під керівництвом офіцерів метрополії.
 
Є лише два виходи – воля або смерть. І цей вибір перед нами поставила сама імперія.
#вільнакраїна, хто якщо не ми!
Поділитись в:
  • 1
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *