Думки. (3.09.2016)

Є у нас деякі проблеми. Проблеми є у всіх і всі різні, але щоб вийняти смітинку з ока, чи хоча б не повбивати інших колодою, що стирчить з нього, варто спочатку підійти до дзеркала й подивитись себе. Роздивитись на своє, замість того щоб постійно шукати проблеми у інших. Дещо про нас – проекція власного негатива та думок на інших – це не просто дуже поширено, здається це парадигма: люди не слухають інших, вони “мають власну думку”, люди не допомагають при потребі, вони “савєтують”, люди не бачать в інших того чого немає в них але завжди вигадують в інших те що є в них самих.

Важливий момент про ворога й методи боротьби. Нагадайте своїм друзям і ворогам, знайомим та пересічним що ця війна міждержавна. Не громадянська навіть на тисячну долю відсотка, нагадайте що не існує ніяких д/лнр, є лише рф, що стоїть із своїма фантазіями. Це також жодним чином не етнічна війна й не варто малювати генеалогічні дерева власного походження, досить того що у Вас є паспорт. І якщо подивитись на нього навіть не відкриваючи, побачити герб й отримати відповідь – хто Ви є, громадянин України чи громадянин російської федерації. Виходячи з цього й думайте що робите й кажете. Це війна між громадянами, а не між націями, війна між країнами, а не між релігіями чи будь якими іншими, видуманими пропагандистами рф, міфами. Все просто не зважаючи на її гібридність, просто рф жорстоко й підступно напала на Україну, не ускладнюйте.

І ми ніколи не забудемо як ви, вороги з півночі, почали вбивати. Це не ми розстрілювали вас на перемовинах, не ми випускали пакети РСЗО по шпиталю Новгорода чи житловому масиву Мурманська. Не ми раділи смертям загиблих мирних людей та воїнів й не ми бажали рфії замерзнути та згинути взагалі разом з мільйонами незручних для нас людей. Це не ми підступно розстрілювали зелені коридори коли навіть наш президент завіряв що він гарантує вихід. Не ми голосували за введення військ в рф для “захисту україномовних”. Це не ми шантажували вашого президента Санкт-Петербурзькими котлами на мирних перемовинах. Це ваша сутність, ваша політика, й підтримка вождів. Не буде добра знатись з вами ніколи, лише фізична стіна та повне ігнорування всього що відбувається за нашим кордоном в рфській імперії. Ви показались, дали зрозуміти чого варта ваша держава та громадяни. Тепер між нами тиша та лінія фронту яку віддано захищають наші воїни Збройних Сил України.

Трохи наукової інтуїції – відбувається щось, зараз з позитивним трендом і натяком на то що все буде добре, й скоро. Одне рекомендую – не … втім ні, ніяких рекомендацій. Побачимо скоро.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *