“Громадянська війна” з “#мишебратья”

Два взаємовиключні тезиси дають в сумі нуль. Або чому ми бачимо абсолютно очевидну війну з рф, а вони як навіжені повторюють два взаємовиключні тезиси з назви статті.

Знаєте, а все здається надзвичайно просто. Звичайно у нас війна, і всі знають що це війна між державами. Втім російська(п)федераціях її етнічними мешканцями: восновноммирускиетут, продовжує вперто стверджувати що в Україні громадянська війна! Намагання не дати своєму  мозку вибухнути стриманням критичної маси питання “ЯК, БЛІН, ЩО ЗА НІСЕНІТНИЦЯ”. Ми трохи втрачаємо фокус.

А от коли вже вироблений імунітет, то можна безболісно думати, й спокійний погляд дає дуже чітку (Й НАДЗВИЧАЙНО ОГИДНУ) картинку.

 

Пригадайте – вони ж постійно кричать саме ці два тезиси в різних варіаціях:

#мишебратья + #гражданскаявайнанаукраине

#комувинужні + #холодоморхозлам

#мочиукропов + #savedambaschildren

(граматика оригіналу)

І тут й приходить осяяння (да, дарагіе #мишебратья, те саме “озареніє”)! Вони НІКОЛИ не вважали нас окремою державою, так:

“дурні хахли решили что они нізавісімие, ха-ха-ха”,

“у ніх мова какая то есть, вот дибилі, ПО РУСКІ са мной говори, свінолупий! ха-ха-ха”,

“че-че ві там про НАТО вякаєтє? Мі #ля за неделю ваш Кієв с землей сравняєм, ха-ха-ха”.

А ще пригадайте з ким нас порівнювали – з Чечнею, Югославієй (ви уважно історію вивчали, чи рускій сапог, що їх руйнував ще не бачите?).

Ну отже: НА Україні “громадянська війна”, саме тому що для “мишебратьев” це усього лише ще одна територія їх імперії. Термінів “Незалежність”, “В Україні”, “українська мова” для них не існують, це лише вигадки, якими вони дозволяли нам трохи “погратись”.

Отже. Українська незалежність для російської(п)федерації це міф. Для них завжди існувала лише ЇХ територія, з дурним хохольскім народцем. І для них це ЇХ територія, підкорена, зломлена, напівперетравлена в їх “руській мір”. От тому так просто, й тому подивившись в це дзеркало треба зрозуміти що НІ ПРИ ЯКИХ умовах ми не можемо мати нічого з ними спільного.

Вони звичайні шовіністичні покидьки, які можуть ніколи не були й не будуть нормальними, але будуть намагатись удавати з себе “хорошіх парней”, готуючи проти нас смертельну пастку.

Поділитись в:
  • 1
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *