Флешмоб – зброя Москви

Зараз мережею інтернет ширяться відео дивного флешмобу на різних вокзалах України. Я вирішив дослідити це питання та висловити свою думку.

Почалось усе з того, що я робив огляд різних сепаратиських та московських «інформаційних» ресурсів.  На сайтах я почав бачити відео з пісенним флешмобом на вокзалі. З першого погляду у ідеї даного флешмобу немає нічого злодійського чи деструктивного. Просто купка людей стають у коло та починають співати різні радянські пісн

і.qwqwqw%d0%b9%d1%86%d0%b9%d1%86%d0%b9%d1%86

Я почав думати, а кому та навіщо це потрібно? Як історик я вже давно не вірю в те що все відбувається хаотично. І коли подивися відео з Дніпра я усе зрозумів. На дніпровському відео окрім організаторів заходу і купки «співаків» був ТОВАРИШ ВІЛКУЛ. Так так саме той Вілкул, що активно на протязі усієї політичної кар’єри протистоїть патріотам. Коли у людей реальні проблеми на місцях то таких «вілкулів» не докричатися, а тут він з’явився, щоб заспівати радянську пісню… Якась маячня.  ggg

Тому мені стало зрозуміло, що Вілкул діє за наказом свого господаря з Москви. Але тут з’являється інше питання – а навіщо цей флешмоб Москві? На мою думку відповідь дуже проста. Московіти хочуть по-перше зробити яскраву картинку, для своїх змі. А по-друге їх аналітики хочуть подивитися готовність людей підтримати московітів, якщо вони зайдуть у міста. Всі флешмоби ретельно знімають та роблять акцент на реакцію людей, які проходять крізь цей горе-флешмоб. Доволі виразним є ще і той факт, що усі флешмоби на цей час проходять у містах Східної України. Там, де московська зараза хоче дестабілізувати ситуацію.

З цього я роблю висновок, що ці флешмоби ретельно підготовлені Москвою та реалізуються місцевою п’ятою колоною в Україні. Метою цієї акції є збір інформації про готовність підтримки московських військ та демонстрації «яскравої» картинки, для ватних ЗМІ.

Тому закликаю усіх бути пильними та не піддаватися кремлівським пропагандистам.
Дякую за увагу. Слава Україні.

P.S. У світі останніх подій (наш сайт був заборонений на території РФ), я хочу передати привіт ФСБшникам, які нас читають:

 

:1103966_original

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *