Декларація чесної людини.

1. Не заподій зла й ніколи не дозволяй робити його щодо тебе.
2. Територія України є недоторканою та однозначно непорушною як і території інших національних країн.
3. Територія України є домом для народів що мають історію участі в державотворенні й не є визнаними народами інших країн.
4. Однозначно й безспірно такими народами є українці та народності Криму.
5. Народи мають поважати історію, мову та культуру та запобігати втручанні інших культур у розвиток та існування автохтонних.
6. Усі конфліктні ситуації щодо автохтонних народів мають вирішуватись виключно дипломатичним шляхом без втручання третіх країн.
7. Неповага чи намагання зменшити культурний вплив автохтонних народів на користь третьої сторони має однозначно та безапеляційно каратись позбавленням можливості проживати на території суверенної України.
8. Будь які діаспори що проживають на території України мають права на власну культуру, але не мають права на її поширення до нормалізації та відновлення культур українських автохтонних народів після імперської окупації.
9. Однозначним екзистенційним ворогом України є російський вплив та загроза знищення та багатопланової асиміляції з використанням усіх методів включно з псевдодемократичними механізмами.
10. Будь яка дискусійна міжетнічна ситуація має вирішуватись на користь автохтонних народів, до повного відновлення та врівноваження етно-культурного середовища.
11. Російський багаторівневий вплив має бути виключений з масового простору й тотально заборонений до створення умов переважного поширення автохтонних культур над зовнішніми в межах усієї території України.
12. Реакція на зовнішній вплив має бути негайною й безапеляційною, стати стовпом національної безпеки України.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *