Влада терору

Просто проінформую.

 • Було зруйновано пам’ятник загиблим польським воїнам у Гуті Пеняцькіому.
 • Протягом 2015-2016 років рф веде потужну інформаційну кампанію роз’єднання союзників
 • в Україні цілями є послаблення усіх зв’язків з Польщею, країнами Прибалтики, Грузією
 • в той же час в суспільство активно втілюється альтернативна думка про “хороших росіян”
 • військовими цілями телурократичної імперії побудованої на брехні завжди були найближчі території
 • Україна, Польща, Грузія, Литва ні сьогодні найближчі партнери та друзі

Це факти. Вони пов’язані між собою. Сказане вище треба постійно тримати в голові перш ніж хоч що завгодно писати чи говорити, навіть в вузькому колі друзів. Це проста порада з стратегічною метою – не посваритись особисто ні з ким. Запам’ятайте незмінні поняття:

 • імперія що захоплюю чергові території, базисну стратегію будує на протиставленні (та в подальшому тотальному знищенні) національностей. І будь який міжнаціональний конфлікт грає на руку лише їм, не жодній з сторін цього конфлікту. Вони зацікавлені в створенні та роздмухування будь яких міжнаціональних конфліктів саме для дискредитації національного мислення як екзистенційному ворогу імперського мислення.
 • війна рф з Україною, з гарячою стадією з 2014 року, це не етнічний конфлікт – це історичний колоніально-метропольний конфлікт. Це конфлікт між державами в сучасному розумінні. Головна теза України: кожна нація має бути незалежною в рамках власної держави, жити мирно й співпрацювати з усіма іншими націями-країнами. Головна теза рф – це антитеза націоального питання. Будь який конфлікт це їх інтерес. Вони зацікавленні в створенні та роздмухуванні конфліктів.
 • Не існує “хороших росіян”. Вони можуть бути красивими, сильними, розумними, можуть бути нашими сусідами та родичами, але тим вони й страшніші. Чим сильніший, красивіший, розумніший твій ворог, чим більше він про тебе знає – тим більшої шкоди може завдати. А те що завдасть – сумніватись вже не приходиться. Мова йде про тотальне знищення України як держави для українців. Крим в цьому поставив крапку у визначенні хто для нас рф. Але для самої рф Крим – це скриня Пандори.
 • Не лише Україна є ціллю імперії, фактично чітко окреслені її основні цілі – захоплення та знищення головних ворогів імперії: Польщі, України, Грузії, Литви (плюс “пасифікація” Естонії та Латвії). І про це можна судити по діям, по цілям ворожої пропаганди та диверсійно-ідеологічної роботи на всіх рівнях. Зазіхання на суміжні території, не тому що “імперія рф погана”, для них це екзистенційне питання, питання виживання цих “красивих, сильних, хороших руських” в рамках своєї територіальної спільності імперського характеру – рф. В формі федерації та конфедерації існування цієї спільності фізично неможливо в рамках історично-соціальної парадигми. Спочатку імперія повинна повністю розпастись, мова про їх об’єднання в іншу форму можлива лише після етапу реального країнотворення в кожному з потенційних її суб’єктів.

І кілька слів про “скриню Пандори”. Сучасні контури кордонів країн Світу і в першу чергу країни Європи базуються на Ялтинсько-Постдамському світі. Дуже важливим є те питання що на процес його формування срср завжди дивився з імперської позиції. Порушення сталого існування країн Європи та Світу в цілому завжди було головною парадигмою його існування. Отже:

 • в 1939 Гітлер а дви тижні поспіль Сталін починають руйнувати світ створюючи нові (Германія), або розширюючи існуючі (срср) імперії. Першою ціллю стала Польща. Германія після військової поразки відмовилась від територіальних претензій на території, срср та його правонаступник рф – все ще залишаються окупантами.
 • Питання Криму повернуло (лише для рф) в публічну плоскість питання окупації Кєнігстергу в 1945, депортації з нього німців та заселення руськими (знайома поведінка, погодьтесь)
 • З перших днів після підписання угод на Ялтинсько-Постдамскій конференції срср почав грубо їх порушувати, в першу чергу запобігли демократичним виборам в Польщі. В подальшому активно створював таємний анклав країн/колоній майбутньої імперії (так звані країни “східної Європи”), що після безуспішних намагань Світу до розуму Імперії Брехні, викликало необхідність створення Блоку Антлантичного договору, а срср “відкрився” у своїх імперських зазіхання творенням блоку “Варшавського договору” (знов Польща!)
 • срср та його правоприємник рф продовжує вести агресивну політику, диверсійно-підривну роботу по знищення спротиву в Україні та Польщі (не лише і них, але тут це найбільш на “поверхні”). Це й постійна дезінформації про “український/польський націоналіст = фашист” (а ми всі пам’ятаємо пропаганду 2013-2014 років й основні тези проти нас). Лише один резонансний випадок говорить про гостроту та смертельну загрозу імперії рф: Смоленська катастрофа.

Отже, срср “пофарбував весь світ в червоне”, в колір пролитої крові. Війна як була так і ведеться в форматі “Світ проти срср/рф”. Національні питання не завжди робляться руками диверсантів, їх головна задача заставити нас самих творити жахливі речі один по відношенню до іншого. Просто подумайте, у нас вдосталь людей, які все ще вважають “рф другом”, а “війну – громадянською”. Багато розуму не треба щоб щось зруйнувати й видати цей акт за дію свого супротивника, дискредитуючи його. Але той хто це зробив – це наша мінімальна проблема, навіть якщо це зробив свідомо українець, а не самі рфці (про це, зокрема пишуть zaxid.net).

Наша велика проблема, що це, в тій чи іншій мірі, викликає підтримку в суспільстві.

Те що намагаються зробити рфці – роз’єднати нас та союзників – для цього не треба нічого руйнувати, треба лише саме Вам написати пост чи коментар у підтримку міжнаціонального конфлікту про “які погані: євреї, поляки, грузини, прибалти”, або просто висловити свою думку в колі друзів. Саме це й є головна мета – посіяти такі думки. Думки майбутніх виборців. Якщо це відбудеться – чекайте завтра новий “демократично вибраний” уряд що назве рфців “друзями та братами”, а наших єврейських, польських, грузинських братів по крові та по нещастю жити поруч з Імперією Брехні – “нацистами та фашистами”.

І саме таким чином вони створили от який “світ червоного”:

Вікно Овертона відкривається повільно й часто не дуже помітно, тому звертайте увагу на кожну свою справу, та слово. Закарбуйте собі на все життя: міжнаціональні конфлікти це зброя проти нас. І не рийте самі собі могили.

Поділитись в:
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *