Блокада Донбасу – це національна зрада

Вітаю усіх. Хотів би висловити кілька думок, щодо останніх подій в Україні. 15 лютого 2017 уряд України заявив про введення надзвичайного стану в енергетиці  через «блокаду Донбасу». Коли я про це дізнався в мене була бурхлива реакція. Коли емоції пройшли, залишилось одне питання «Що це таке?».

До сих пір я не можу зрозуміти, як влада це допустила? Одразу зазначу, я є націоналістом та не маю великої симпатії до уряду, але тут вона повинна втрутитися та вирішити ці питання. Те, що зараз робить Парасюк та Семенченко – э державною зрадою! Дії цих політичних провокаторів призводять до руйнації хиткої економіки України та створенню гарної картинки, для Кремля.

Ось виникає питання, кому вони роблять краще? «Ми торгуємо з окупантами» і що??? В нас є на це вагомі причини. Я нагадаю, що в нас немає військового положення та стану війни з Росією. Наприклад, інші держави Європи запровадили економічні санкції проти РФ, але ніхто не перестав використовувати російський газ. Звісно, я розумію, що системі енергетиці в Україні потрібна реформа, але не таким шляхом. Громадське суспільство необхідно, для контролю владних структур та адекватного тиску на політичні процеси. Але те, що робить С. Семенченко та В. Парасюк не є реформами чи показником громадського суспільства. Це звичайний бандитизм та державна зрада.

Також, ці два провокатора підбурюють людей на незаконну діяльність. До їх «блокади» приєдналися кілька військових підрозділів, які не мають права приймати участі в протестних заходах. Це є пряме порушення статті 17 закону «Про Військові Сили України». Я розумію, що у Семенчинка та Парасюка два класи освіти написані на обличчі, але я не вірю, що вони не знають про це порушення. Їм просто плювати, тому, що вони за це відповідати не будуть.

З приведених вище фактів я можу зробити висновок, що блокада Донбасу це є спланована провокація проти національної безпеки в Україні. Я вважаю, що уряд повинен поставити жорсткий ультиматум з вимогами припинення «блокади». У разі невиконання вимог, потрібно застосувати силу.

На сайті Вільна Країна я вже робив публікацію про те, як РФ використовує європейських націоналістів з метою руйнації ЄС. Я впевнений, що серед українських націоналістів теж достатньо агентів РФ. Тому, дивіться на вчинки та аналізуйте слова.

Слава Україні!!!

 

 

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *