Система міжнародних відносин, Трамп та Правий Ренесанс

В даній статті хотів би розкрити кілько думок, які на перший погляд не мають зв’язку між собою. Перш за все хотілось би торкнутися теми міжнародних відносин. Починаючи з 1648 року, а саме з Вестфальського Миру, який став логічним завершення Тридцятирічної Війни. Саме цей «мир», поклав фундамент, для створення систем міжнародних відносин. Для більш повного розуміння треба пояснити, що таке система міжнародних відносин. Якщо казати просто то система міжнародних відносин – це правила гри, які встановлюють прогресивні держави Світу. Ці системи край важливі, для нормального існування Світу. Вони дозволяють домовитися могутнім державам між собою та уникати певний час масового військового конфлікту. Але уникнути військового конфлікту звісно неможливо тому, що людина за своїм характером налаштована воювати, а теза у стилі «Всі люди брати» частіше всього не працює. Ну і звісно могутні держави завжди намагаються відстояти свої інтереси на Світовій Шахівниці. Через це системи міжнародних відносин постійно змінювались в наслідок глобальних військових конфліктів.

До 2014 року ми усі жили у Біловезькій системі міжнародних відносин. Ця система сформувалась в наслідок руйнації СРСР та знищення біполярного Світу. Якщо чесно, то взагалі все було добре. Країни колишнього СРСР звикали до капіталістичної моделі економіки. Прогресивні країни Заходу наводили лад у ісламських терористів-фундаменталістів (дикунів), а на Далекому Сході формувався новий економічний простір. Але у 2014 році все пішло не так. В. Путін вирішив стати другим Наполеоном та зруйнував системи міжнародних відносин! Зараз ми живимо у Світі, де фактично немає ніякої системи. І це не потрібно доводити, просто потрібно вимкнути ТБ, або зайти до навісних сторінок інтернету. Там Ви побачити одну річ – ХАОС! Повний хаос у всьому! Усюди терористи, ісламісти, біженці, зростання рівня корупції та криміналу, постійні військові сутички.

В це складно повірити, але захоплення Криму російськими окупантами призвело до всього цього безладу, який частіше всього створює та контролює Росія. Путін фактично почав експансію та повністю перекроїв Світову мапу. Ми живемо в доволі небезпечний, але цікавий час. Справа у тому, що доволі скоро почнеться формування нової системи міжнародних відносин і головну роль в цьому процесі зіграє Д. Трамп.

Скажу чесно, я підтримую Д. Трампа та його нову політику. На це в мене є вагомі причини. По-перше Д. Трамп людина, яка досягла свого успіху власними зусиллями, а значить це вольова людина. По-друге мені подобається, як Д. Трамп підбирає кадри. На військові посади він ставить людей з досвідом та військовим мисленням. Серед его радників є такий геній, як І. Маск та багато інших талановитих людей. Нашому уряду потрібно повчитися у нього (особливо в питанні призначення кадрів до прокуратури).По-третє Д. Трамп є дійсно правим політиком, який подає приклад, як потрібно боротися з мігрантами та підтримувати національний ринок (протидія Китаю). Це дуже важлива відзнака Д. Трампа від інших політиків. А те, що багато з аналітиків та політиків почали істерику, щодо покращеня відносин між Америкою та Росією – це повна маячня. Справа в тому, що більшість людей дивиться, але не бачить. Головним слоганом Д. Трампа була фраза: «Я зроблю Америку величною». Тому він все буде робити, для Америки, а не слухати, що там скаже Росія.

Нова система міжнародних відносин буде формуватися не просто на нових правових елементах. Вона буде формуватися на зовсім новій концептуальній базі. Я вважає, що політика глобалізму та лібералізму фактично провалилася. Зараз у багатьох прогресивних країнах почався так званий «Правий Ренесанс». І тут є велика небезпека, для багатьох Європейських держав. Я вже писав статтю, де доводив, що більшість європейських націоналістів це агенти Кремля, який створив зручне середовище, для їх активізації. Але сама ідея Правого Ренесансу прекрасна. Годі вже дивитися, як дикуни руйнують цивілізацію. Необхідно об’єднувати цивілізацію Заходу під стягом націоналізму і будувати нову систему міжнародних відносин. Основою цієї системи повинні стати національні інтереси краї Заходу, перш за все політичні та економічні. Годі сидіти та чекати повторення історії Римської Імперії. Необхідно будувати новий, сильний Європейський простір.

Дякую за увагу. Слава Україні.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *