Окуповані

okkupert
У п’ятницю : “Ти же панімаєш мєня, чєго видєливаєшся, разгаварівай на рускам”.

То, що Ви кажете це безпечно спілкуватись в Україні українською мовою?

“Багатодітну вдову “кіборга” побили в магазині Дніпра за українську мову. Жінка хотіла купити червоно-чорні стрічки солдатам на обереги, а замість цього отримала стусани. Продавці сусідніх крамниць конфлікт бачили, але не втручалися. На місце приїхала патрульна поліція, і заявила ображеній та побитій вдові, що теж буде спілкуватися російською мовою, бо їм так зручніше”

 

Шовінізм буває різним, але лише російський гарантовано передається разом з мовою. Тобто з їхнім “язіком”.

 

Може ви в альтернативній реальності живете. І ТОЧНО не розумієте як поводяться та зневажають “неруськіх” деякі оточуючи. І від їх рівня культури залежить лише то як вони свою зневагу проявляють.

 

Не існує такого поняття як “російськомовні” – є лише руські. Якщо людина свідомо, під час війни відмовляється спілкуватись рідною мовою, то вона для них не рідна – ці люди і є руські. Вони окупанти. Які відчувають себе тут як дома. І від їх рівня культури залежить лише то як вони свою зневагу проявляють.

 

До 2013, та під час Революції Гідності та Війни за українську мову вбивали на сході та в Криму. Катували полонених. Просто за рідну мову. Те як вони ненавидять українців можна зрозуміти лише перейшовши на українську в публічних місцях.
Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *