Думки. (29.03.2017)

НМД (мабуть ще не повністю прокинувся, бо вирішив написати цейдовгийпост).

Є загальна проблема інфантільність суспільства – тут і неповага, і банальна тупість, і зловживання будь якого характеру.

Це дозволило кримінальному типу мислення стати головною парадигмою для мас. Причина “чесні не вижили” (і не виживають досі).
Чому так? Невже чесних немає? Є, але по перше немає інструменту яким би НЕ зловживали НЕчесні.
По друге не зважаючи на “маску чесності” яку вдягають паразити й цим дискредитують моральні якості чесності взагалі, сама парадигма честі в суспільстві є. Але вона не має чітких рамок та визначень, в результаті доводиться “понімать” усіх: і відвертих злочинців, і паразитів, і тих хто проти цього намагається боротись.
В результаті ми НЕ маємо
– середнього класу
– чесні люди живуть жебрацьким життям
– підприємництво в цілому маргіналізовано
Підсумок – люди ПРАГНУТЬ працювати в рамках сталених КОРУМПОВАНИХ систем, замість створення власних підприємств та вільної економічної діяльності на користь іншим таким же простим людям.
Рецепт, НМД.
1. Судова система реально повинна стати народною – суди присяжних, повна відповідальність суддів перед ЗОВНІШНИМИ регуляторами (Європейскі чи США)
2. Лібералізація адміністративних законів (якщо так масово порушується то висновок – вони НЕ працюють). Ревізія, та перегляд кримінального права (приклад відповідальності за порушення – США). Головна задача створити умови для ВІЛЬНОГО життя людини з НЕОБОВ’ЯЗКОВИМ отриманням переважно ФІКТИВНИХ чи
3. Нарешті економічні свободи (не зменшення податків, а спрощення систем які працюють по дефолту, з фіксованими відсотковими ставками податків до досягнення порогу доходу). Причому НМД. це повинно стосуватись лише ОКРЕМИХ людей які працюють самі на себе! НЕ тих хто має хоч 1 робітника, навіть якщо то член родини!

І так це займе певний час – спочатку люди повинні повірити. Потім МАСОВО почати займатись підприємницькою діяльністю, паралельно з ростом довіри до судів.

Поділитись в:
  • 3
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *