Третя світова, війна російської федерації проти вільного світу

Стаття антипаніки.
Розкриття сутності російської-російськомовної агресії в коментарі.
 
“Тут деякі росіянці кричать шо фсьо, попереду Третя світова. Звісно, хто винен? Бендьори, піндіоси, жеди і “світова закуліста”.
Убийте, не можу зрозуміти чим “світова закуліста” відрізняється від жедов та піндіосів, котрим протистоїть скрепо-православна Москва, але мушу “мишебратьев” заспокоїти.
Ніякої Третьої світової не буде. Вчить історію.
Перша світова йшла між потужними коаліціями: Антанта у складі Росії, Британії, Франції та ще 24 держави включно з присталими до коаліції США, а з іншого боку – Четверний союз: Німеччина, Австро-Угорщина, Болгарія і Туреччина з купою примкнулих пізніше нових держав.
У Другій світовій державам Осі – Німеччині, Італії та Японії з десятком інших союзників.протстояла потужна коаліція країн від США і Канади до Мексики та Ефіопії.
А хто підтримає Росію зараз? Де росіянська коаліція? Де її союзники? Болівія? Сирія на чолі з фашистом Асадом? Зімбабве на чолі з людожером Мугабе? Навіть прихильний нейтралітет Китаю, конкурента США в Азійському регіоні останніх 20 років “дипломатичний геній” Путіна та Лаврова примудрилися втратити.”
Павло Бондаренко.
 
Коментар.
 
Вони в чомусь праві.
 
В залежності від сприйняття формату ведення війни. Ми вже де-юре знаходимось у пост-мирному світі (не-війни не-миру), з анексією Криму.
Де факто, це війна перехідного покоління 4-5. Й її окупаційні фази у нас на сході та, частково, в Сирії. Й фази підготовки-руйнації центрів тяжіння відбуваються не лише проти України, а й проти усіх ліберально-демократичних союзників. Тобто спрощуючи – інформаційно-політичну війну рфія дійсно веде з усім світом.
Де-факто вони намагаються зруйнувати базис світової безпеки для перегляду існуючого й встановлення власного одноосібного “світового порядку”.
З союзниками у них дійсно біда.
 
І тут й виходить саме цікаве.
Кожен. Абсолютно без винятку КОЖЕН громадянин територіальної сутності рф, є агресором. Бо де-факто інтереси кожного представлені в агресивних діях рф, відрізняється лише зовнішня реакція, але не їх внутрішнє відчуття, відчуття перемоги над жертвою, відчуття радості від цього. І найстрашніше для нас – повірити що “не всі там однакові”. Якщо б у них вийшло зруйнувати й скорити під себе весь світ – то й раділи б ще більше. Усі без винятку. Кожен. Громадянин рф. Бо це б дало перевагу рабовласника над рабами. 
Як і з Кримом – говорити вони можуть різне, але чим більше подібної “російськомовної дружби” у вигляді війни, брехні, окупації, підкорення,знущання та знищення, тим їм краще, це в їх ОСОБИСТИХ інтересах, як окупантів, як імперської метрополії, як рабовласників що зможуть посилати на смерть замість себе інших – підкорених, посилати гинути за ЇХ інтереси. Думка підкореного раба їх вже не цікавить.
УСІ вони екзистенційні вороги вільного світу. Кожен громадянин/громадянка рфії.
Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *