Якщо вам не потрібно щоб я вас захищав, я не буду цього робити.

Я зовсім недавно перестав себе обманювати. Я сам собі доводив що це не так, що я зможу змінити відношення людей об’єднати, але отримав лише зрадників навколо. Жодна людина в місті мелітополі не підтримала мене, коли було потрібно! Лише намагались ще сильніше вдарити, й щось “віджать”. Я зрозумів що я один. Нікому нічого не треба, а мені набридло ходити та робити щось для тих кому це не потрібно. Усі з коронами поставали – й огидно це надзвичайно.

Цитата:
“Вата плюёт и рвёт украинский флаг, за который заступается один атошник и попадает со всех сторон под раздачу, а вокруг все с прилипшими к жопам языками стоят молча и ведут наблюдение…” 
Все вірно каже автор.
 
Я вам ще один приклад наведу. Мелітопольський (про себе писати не буду – подумають що чогось хочу). Про сторонню людину. Було це в 2014 році – навесні.
 
Маршрутка. Підняли ціни на проїзд. Але пенсіонерам дозволили їздити на 50 копійок дешевше.
Десь на північному напрямку – біля “круга” стоїть одинока бабуся, маршрутчик зупиняється. Вона питає скільки проїзд він називає звичайну ціну, без знижки. Та дивується, просить його, каже “Как жє так синок, я ж пенсіонер, вот посвідчення”. Він пропонує “виходи або плати”. Що ж робити – вона погоджується. Хлопець. Майдановець. Підходе до водія й ввічливо пояснює що прийнято постанову в міськраді і що не треба ображати бабусю. Маршрутчик починає вести себе як бандит, біситься та зупиняє маршрутку посеред вулиці. Кричить на хлопця – не поїду з таким “умним” і ніхто не поїде. ВСЯ маршрутка становиться на сторону водія. Навіть ця бабуся.
Що робить хлопець?
Як розумна людина з самоповагою – повертається до пасажирів та каже:
 
“Якщо вам не потрібно щоб вас захищали, я не буду цього робити”
 
Дає водію гроші за повний проїзд й покидає маршрутку посеред вулиці. З власною жовто-блакитною стрічечкою.
Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *