Bulling, harrassment (травля). Як це робиться.

Вас колись принижували? Просто так без причин, або через ваші особисті, соціальні, сексуальні, політичні чи інші погляди? То ви знаєте як це відбувається.

А ось приклад як це робить велика машина проти постаті яку треба знищити:

Як це робиться.
Хто:
Нана Какбадзе
Що:
Видача в гугл по імені “Нана Какбадзе
Нана Какабадзе: Режим Саакашвили был сродни фашистскому
Нана Какабадзе: Режим Саакашвілі був гірше фашистського
Нана Какабадзе: «Народное движение «Справедливость должна
Нана Какабадзе: Власти Грузии легализуют свои беззакония
Правозащитница: за Саакашвили стоит большая криминальная
Саакашвили любовался кадрами пыток – Нана Какабадзе
Коли:
строки публікацій починаються з 16.08.2017 (найстаріша дата за негативною видачею з смислами вище)
Тим часом раніше (тиша в запитах до видачі від 2013 року):
«Ворам в законе» дали сутки на выезд из Грузии
цитата:
“После «революции роз» в Грузии были приняты жесткие меры по борьбе с «ворами в законе». В уголовное законодательство были внесены поправки, которые позволяли сажать в тюрьму даже за обладание «воровским статусом» и контакты с «воровским миром». В связи с этим некоторые из криминальных авторитетов оказались за решеткой, другие покинули Грузию, перебравшись в страны ближнего зарубежья, пишет Lenta.ru.
 
Между тем, как отмечает агентство, грузинская правозащитница Нана Какабадзе намерена обратиться в парламент с требованием, чтобы статья, устанавливающая наказание за «воровской статус», была изъята из Уголовного кодекса. «Любой гражданин может быть приверженным тем или иным взглядам, в том числе разделять ‘воровскую’ идеологию. Сажать его за это в тюрьму нельзя», — утверждает она.
 
Масштабная амнистия в Грузии была организована после фактической смены руководства республики: прихода к власти оппозиционной коалиции «Грузинская мечта» во главе миллиардером Бидзиной Иванишвили. Она коснулась нескольких тысяч человек. В том числе из тюрем были освобождены сторонники оппозиции и граждане, осужденные по обвинениям в шпионаже. Новая власть объявила их «политзаключенными».” [gomel.today]
Перші коментарі та власне відео катувань у в’язниці з’явилось в 2012 році, під час передвиборчої боротьби з Іванішвілі. Медійна кампанія призвела до протестів проти чинного Президента та падіння рейтингу Саакашвілі перед виборами. Говорили також про проплаченість відео але воно появилось саме вчасно для того щоб мати ефект проти однієї із сторін. Але найголовніше – в статтях звучить “До нинішнього часу вважалося, що Саакашвілі вдалося побороти корупцію”, тобто ці катування де факто вважаються більш недоробкою Саакашвілі, залишками старої Грузії, яка остаточно не зникла попри всі його намагання і працю. Але зовсім не те що він був до них якимось чином причетний.
Зараз, 5 років поспіль, знов повернули цю тему в медійний простір. Але вже зовсім в іншому контексті. Зараз вирішили звинуватити Саакашвілі в катуваннях, які свого часу фігурували як те чого він не зміг остаточно подолати попри звільнення співробітників правоохоронних органів, тисяч суддів і чиновників. Ситуація знов таки нагадує ситуацію п’ятирічної давнини, коли вкинутий в медіа смисл відіграв свою роль, а на розслідування яке яке відкине звинувачення як нісенітницю немає часу.
Висновки. Типова травля та привід для позову в обидві сторони. Навіть при грі з нульовою сумою результат – псування репутації жертви.
Ви ніколи не були на місці жертви? Тоді ви просто не зрозумієте.
Подивіться фільм.
Особисто для мене кожний хто цькує жертву гірший за Рамсі Болтона.
Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *