Деструктивний фактор: Тимошенко. Частина 3.

В той час коли йде війна з РФ можна очікувати на будь які провокації, ворожі сенси та інформаційні приводи. Тут вже були скоєні військові злочини яких світ ще не знав, такої пропаганди ненависті та брехні, яка спотворює саму сутність реальності не було ні в часи СРСР ні під час Гебельса. Тут і “розп’ятий хлопчик” і “зомбі літак MH17”, і привід для голландського референдуму щодо вступу України в ЄС і безумні речі Поклонської. А з недавнього ще й ракетні двигуни з України.

Фактично росіяни дійсно могли не просто надати креслення, а й навіть розібрати частину своїх ракет, передати їх в КНДР. І це більше ніж гіпотеза. Все що відбуваються зараз навколо Північної Кореї вказує лише на одного гравця який стоїть за нахабством Ина – на росіян. І в той час коли Україна гадає чи не почнеться повномасштабний наступ росіян з усіх боків під час їх чергового навчання, фактори руйнації в Україні абсолютно свідомо підтримують все антиукраїнське.

Звісно можна відмітити намагання виглядати нейтральною, заява виглядає як попередження. Але чи варто піднімати таке питання взагалі, розуміючи однозначно що це навіть сама заява псує імідж України, а таке “попередження” не призначено для попередження а абсолютно свідомо направлено на підрив репутації та іміджу України та українців у всьому світі. Її заява-пропозиція до заходу щодо санкцій проти Києва через ці двигуни є відверто ворожою кожному українцю. Ясність цього підтверджує не лише поширення заяви росіянськими пропагандистами, а навіть те що її власна партія намагається “відхреститись” від неї.

“Секретаріат партії «ВО Батьківщина» повідомляє, що Facebook-сторінка нашої політичної сили була використана для провокації проти нашої команди. На офіційному сайті партії «ВО Батьківщина» не було оприлюднено жодної позиції нашої команди щодо публікації в газеті New York Times. Ця провокація в черговий раз доводить, що немає межі технологіям, які використовують проти «Батьківщини» наші опоненти!” [facebook “Батьківщина”]

Чи самостійно діє Батьківщина, чи то лише хід щоб вибратись з того трешу в який втрапила Тимошенко через свою заяву – то окреме питання. Але надзвичайно показове свідчення про фейковість цих даних вже наступного дня чітко демонструє що ці санкції цікавлять лише Тимошенко та росіян, вже пряме свідчення того на кого працює цей деструктивний фактор. Про те що дії можуть бути несвідомим сумнівів мало – не така вже вона емоційна, й відпрацьовує під пильним наглядом власних аналітиків.

“То, что Тимошенко, сознательно или неосознанно, откровенно подыграла Кремлю, оказалось настолько очевидным, что соответствующий пост со страницы Юлии Владимировны был оперативно удален. Правда, на странице “Батьківщини” идентичная публикация все еще сохраняется, видимо, чтобы попытаться “перевести стрелки” с лидера партии на неперсонализованную партийную пресс-службу.” [dsnews]

І лише надзвичайно швидка реакція західних ЗМІ та політиків не дала можливість створити черговий інфопривід для невідомо якої цілі. Знов таки на фоні навчань росіян з їх відвертим вторгненням в Білорусь. І це на фоні піврічної давнини невідомих “часних” бесід та реляцій в яких Д.Трампом заявляє Тімошенко про незняття санкцій проти Росії. Чи це така турбота та опасіння щодо України чи навпаки “відхилена пропозиція миру з Росією”? [politico]

Людина яка руйнує Україну, псує її імідж та шукає шляхи заподіяти шкоди українцям, намагається стати президентом України. Розраховує на підтримку електорату, роблячи такі заяви та проводячи відверто антиукраїнскі дії.

Питання лише хто цей електорат здатний голосувати за таких як Тимошенко?

Невідомі аноніми запросили докази: Батьківщина, Тимошенко.

Частина 1.

Частина 2.

Поділитись в:
  • 1
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *