Інша сторона “Олімпус Інферно”

Нещодавно була річниця страшної трагедії, яка спіткала грузинський народ. 08.08.08 Російська Федерація почала військову операцію проти Грузії. Звісно, що ця військова інтервенція була підготовлена та організована російським ген-штабом заздалегідь. Треба зазначіти, що РФ завжди готується до своїх підривних операцій доволі добре. Я пам’ятаю той час, коли по усім російським каналам постійно крутили новини в яких агресивно розповідали про те, що Грузія підло напала на «братський», для Росії народ – осетинів.  Також, доволі красномовно російські ведучі та «експерти» звинувачували М. Саакашвілі у порушені усіх моральних правил, через те що він напав в період Олімпійських Ігор.

В мене одразу з’явилось питання – невже М. Саакашвілі такий бовдур, що не розуміє наслідків такого безглуздого нападу? Або в нього були вагомі причини почати бойові дії під час Олімпійських Ігор? Так, причини дійсно були, але у нашому регіоні їх ніхто не чув, тому, що «голос» російських каналів був дуже гучний.

Через кілька років після цих подій, я знайшов російський художній фільм під назвою «Олімпус Інферно». Сам по собі, цей фільм доволі дешевий російський бойовик, який розповідає про події в Осетії очима іноземного журналіста. Але, мене здивувало інше – сам фільм був створений за 8 місяців! Прем’єра цього фільму відбулася 29 березня 2009 року, а на DVD цей «шедевр» взагалі вийшов 19 березня 2009 року. Якщо припустити, що фільм почали знімати одразу після бойових дій 08.08.08 то це лише 8 місяців! Тут постає питання, як так швидко вдалося зняти цей фільм? Для зйомок фільму необхідно: знайти продюсера (навіть, якщо це замовлення держави), знайти сценариста, написати сценарій (з нуля, якщо ці події тільки сталися), знайти режисера, знайти акторів, знайти місце зйомки, знайти реквізит, знайти дизайнер, зробити спец ефекти  та дуже велика кількість інших дрібних деталей. Хочу зауважити, що це художній (!) фільм, тому його виробництво триваліше та складніше.

 

Проаналізувавши цю інформацію я прийшов до висновку, що цей фільм почали знімати ще до початку подій у Осетії. Російська Федерація почала справжню гібридну війну проти Грузії, а цей фільм просто один з елементів розпочатої війни. Його головною задачею було створення необхідного емоційного фону серед населення пост-радянських країн. Я думаю, що він добре зіграв свою роль, тому, що навіть зараз деякі люди не вірять в намагання Росії зруйнувати Україну.

 

Тримайте порох сухим, а розум холодним. Слава Україні.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *