Культурна експансія методом заміщення автохтонного середовища.

contentisking

Ірреалність, ir-reality  – ірраціональна реальність

Криптофашисти

Методи впливу на свідомість та логічного знищення опонента

НКР, носії російської культури – люди, які відчувають свою близькість до російської культури, свідомо обирають символи та атрибути поведінки, що відповідають реальному або уявному представлені про російський народ та російську моно-культуру Російської Федерації, Російської Імперії, СРСР, Росії, з усіма її складовими: мовою, світосприйняттям, історією, психологією, поводженням. При цьому хибність трактовок та уявлення, розмитість сенсів не має особового значення, трактується в досить широких межах, але обов’язково пов’язано з мовним середовищем та культурою світосприйняття.

Російськомовність – головний атрибут, за яким людина самоідентифікує себе та оточуючих як носіїв російської культури.

Російський націоналізм – фактично імперське бачення світу, здебільшого засноване на особливостях Російської Імперії до її виходу з Першої Світової війни, має багато відгалужень та трактовок. Як правило російські націоналісти визначають себе як супротивники революції 1917 та її наслідків. За визначенням Ілліна “Национализм есть любовь к историческому облику и творческому акту своего народа во всем его своеобразии.” (Ильин И.А. О русском национализме: Сборник статей. М: Российский фонд культуры, 2007.)

Російський народ, росіяни, руський народ – багатозначні терміни, які в першу чергу означає людей що проживають на території Російської Федерації. У сучасній російській мові «россияне» має значення «громадяни Росії», а щодо етносу зараз прийнятий термін «русские».

Російська нація – не має законного визначення, й часто використовується в значенні “рускіє”, “російський народ” (https://www.youtube.com/watch?v=cQrTXYF3ISc&app=desktop). За думкою деяких дослідників ідея про створення «російської нації» на законному рівні в деякому сенсі могла б стати революційною в  самосприйнятті, але робота над законопроектом припинена по причині відсутності смислу (політичний експерт Кашин Олег. http://replyua.net/putin/57914-ekspert-rosyskoyi-nacyi-yak-takoyi-ne-snuye.html).

Ціллю дослідження є визначити прямі політичні наслідки розмитості та неоднозначності загальнопоширених термінів: “русікє”, “рускій народ”, “російська нація”, для експансивної політики та зовнішньої агресії під прикриттям загальносвітового уявлення про національні ознаки, права громадян, національну свідомість.

Втім поглиблюватись в трактування ми не будемо, детальні дослідження як питаняь нація та націїттворення закладено в працях багатьох авторів, зокрема Рустем Вахітов (http://www.ji-magazine.lviv.ua/anons2013/Vahitov_Imperiya_i_naciya_v_ros_istorii.htm), нам для досягнення цілі необхідно виконати завдання по дослідженню впливу законодавчих медійних та філософських основ для поширення чисто політичних цілей сучасної територіальної спільності Російської Федерації.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *