Самознищення vs інстинкт виживання

Отже “кпипное мышление”, “память как у цыпленка”, дивлюсь на рейтинги партій та перебуваю у щоці. Виборці, ви в своєму глузді? Нагадаю деякі великі негативні події які стались відразу після обрання Януковоча.

В 2004 ми мирно відстояли право на вибори і хоч і з некритично високим але з перевагою, ми обрали й отримали Європейського Президента, не все у нього вийшло і перше в чому він не зміг домогтись переваги – не створив сильну команду та більшість в Верховній Раді, яка б просто працювала.
Але його скоро замінили на виборах на те, що стало початком самознищення держави та усіх подальших проблем з яких ми й досі не повністю викараскались. Після виборів 2009 року смерть постукала в двері кожного. Зараз дивлячись на рейтинги партій та голосів за руйнівник дивуєшся тому які жахливі речі в головах людей.

2009

“Газова угода” Тімошенко
Статус Сєвастополя – https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2009/01/29/4463696/
Подовження терміну передування ЧФ –
Результат: (нагадаю до чого це призвело в результаті – “крымнаш”, падіння курсу гривні в два рази миттєво, побажанні від милих росіян “холодомора” і відміна ціни на газ, вимога сплачувати за повною ціною шантажиста, війна на сході, десятки тисяч вбитих та десятки тисяч поранених, мільйони втративших житло)

2010

уничтожение всех зачатков свободы, закон о торгах автомобилями и запрет продажи на биржах, увеличение ставки налога на продажу до 15%. http://dengi.ua/blog1012352.html

2011
Внесення змін в податковий та трудовий кодекс – вихід людей на Майдан. Масове закриття приватних підприємств. Монополізація та посилення найвпливовіших та найбагатших людей які контролюють Україну.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

One comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *