#немоявойна

Деякі цитати:
“Депутат Верховной рады Украины Евгений Балицкий: Россия проводит красивый фестиваль спорта. Сборная России достигла высокого результата. Я смотрел чемпионат мира и болел за российскую команду”
“Телеканал Интер получил самые высокие рейтинги на украинском ТВ во время матча-открытия чемпионата мира Россия – Саудовская Аравия (5:0), сообщает официальный сайт канала.”
“Матчи чемпионата мира 2018 на телеканале Интер посмотрело 19 миллионов человек, финал смотрели 6,7 миллионов украинцев.”

Я не знаю де та правда, можливо цифри дещо перебільшені, але те що ви отримуєте інформацію з проросійських каналів та прямо підтримуєте своїми переглядами їх – очевидно. Ми це те що ми їмо, і те що ви запевнюєте себе інформацією з ворожої країни – відверто огидно. Ще якось можна зрозуміти “заробітчан” – але це ж зосім інше – це інформація та канали зв’язку. Я б не брав хліба, який мені власне то не потрібен з рук вбивці яким би смачним він не був. сумно що ви так не вважаєте.

 

Усік. ФІФА '18. Канали які це демонструють – ворожі. То яку країну насправді ви підтримуєте своїми переглядами та пошуковими запитами?

Опубліковано Вільна Країна П'ятниця, 20 липня 2018 р.

 

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *