Ніколи знов!

Чому друга світова війна, її “обрізаний” до 41 року варіант вважається важливою подією в той час як решта більш сучасних війн – ні?

Насправді відповідь багатогранна й очевидна, хоч дехто не хоче давати її публічно, з зрозумілих причин. Не збираюсь нікого соромити та озвучувати це, але підкреслю – що саме ваш емоційний стан вкрай важливий, в першу чергу для вас самих!

Бо Праведною війна стає лише якщо ви боретесь за власне життя, за безпеку рідних та близьких, за власну оселю, за волю й незалежність держави від окупанта.

Решта слоганів якими спотворений інфопростір і які я не збираюсь повторювати – це підміна поняття, а завдання цих оманливих слоганів – заставити тих хто воював в Другій Світовій соромитись самих себе вважаючи ціллю до якої вони йшли щось протилежне. Тому що не можна воювати проти одного агресора за іншого. Не можна називати свого головного ворога визволителем. Інакше це вже зовсім інша історія в якій ви граєте роль поганця. Називайте ті речі що відбувались під час другої світової війни своїми іменами, а ваші емоції та страхи чесно озвучуйте.

Велика Вітчизняна війна ведеться з 2014 року по сьогодення, з 1939 по 1945 – була Друга Світова і Україна як і вся східна Європа не перемогла в 1945. Перемогу 8-9 Травня 1945 можуть чесно святкувати країни Західної Європи. Саме тому їм краще жилось по її закінченню. Для Східної Європи війна визвольна скінчилась набагато пізніше, в 1990-1991 році.

Ніколи знов!

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *