Негативна селекція

Ті хто хають українців, порівнюють нас з дикунами, радіють нашим невдачам, та намагаються відсторонитись від нас, кажуть “ні” на референдумах, абсолютно не розуміють законів розвитку суспільства в цілому. Або розуміють прекрасно й хочуть не лізти до небезпечних країн.

Ми не чім не гірші ніж будь яка інша нація. Не ліпші також. Але й не гірші. Ми маємо бути таким ж успішними як німці чи поляки, як американці чи японці. Але ж ні. Чомусь ми десь на дні розвитку.

Одним з найчастіших відповідей на питання “чому ні”, нідерландці казали: “ті люди в Україні, які розмовляють по-російські або росіяне або про-путінські” і мали абсолютно цілковиту рацію: навіщо їм ці хамелеони із війною та “руським миром”. Для нормальних людей світу незрозуміло як можуть громадяни своєї країни не хотіти використовувати свою власну мову? Чи може просто вона не їхня мова? То ж нідерландці зрозуміли нас краще ніж нам здається. Але не зовсім про мову стаття. А про небажання бути кращим, залишатись назавжди овочем до якого приносять усі необхідні речовини. Ні вчитись ні слухати інших, ні поважати себе, країну та іншу точку зору достойних громадян. Чому нас так сприймають за кордоном і саме так і є насправді?

Почуйте й зрозумійте раз і назавжди. Ті нідерландці що сказали нам: “ні ми не хочемо мати з вами нічого спільного, ви маєте заслужити бути успішною країною” вцілили в точнісінько в ціль. Тому що їх держава допомагає достойним займати достойні місця, вона винагороджує за правду та жорстоко карає за брехню, держава надає допомогу слабким й не дає сильним жодної можливості скривджувати слабких. А у нас? А у нас абсолютно навпаки!

Ми такі незграбні як суспільство, як країна тому що у нас ідеально працює система негативної селекції, яка відсіює чесних та відвертих, й підступно використовує найкращих, привласнюючи собі їх досягнення. У нас феодальна система світоустрою, але з деякими змінами, в класично феодальній господар зазвичай мав добру освіту й розумів та поважав робітників, у нас же нами правлять найбільш брехливі й огидні з homo sapiens. Злочинець який народився в поганій сім’ї має набагато більше шансів стати багатим та успішним завдяки своєї підступності та егоїзму, ніж хлопчина із родини доброго лікаря чи люблячого інших, а не лише своїх дітей, вчителя. Тому той хто мав би керувати та вести за собою людей – знищується по-тихому на роботі в нелюдських умовах й не може відстояти свої права в мафіозно-кримінальній системі правосуддя.

Science

В державному секторі негативна селекція – це головне правило її існування. В приватному бізнесі все набагато краще, але лише у тих, хто має хоча б змішаний досвід управління кампаніями: наш та успішних країн. Ніяка чесна людина не може й часто навіть не хоче “лізти у владу”, будувати кар’єру на підставах та переворотах, знищувати інших та вихваляти лише себе й свою родину.

І зважаючи що в будь якому суспільстві соціально-відповідальних людей завжди небагато, сформовані реально працюючи соціальні інститути та стимули для них, такі які здатні давати цим людям поштовх та забезпечувати їх максимальну соціальну успішність. Це в свою чергу надає самому суспільству інші критерії усвідомлення “успішності” й цілеполягання саме в тому щоб бути чесним та досвідченим. Таких людей завжди мало, але добре працююча система піднімає їх туди, де вони разом з іншими соціально-відповідальними створюють краще суспільство, в таких країнах діти намагаються стати схожими на них, а суспільство в цілому поважає та добре сплачує їх роботу.

f_14612348031351064182

У нас все по іншому. У нас є “лохи” та “начальники”. Раби та господарі. Тут, в нашій системі “розумні не потрібні, потрібні вірні”. Якщо ти не зрозумів що “нахабність друге щастя” – то так і будеш за копійки виздихати ну своїй науці, поки пани-адмінстратори будуть казати тобі як перекладати склянки по-феншую. Будеш відверто з повною самовіддачею вчити дітей поки вони та їх батьки-нахабні бізнесмени ринкового покрою будуть з огидою плювати тобі в слід, бомжеватому придурку що працює на 100 доларів. Гарний лікар, вчений, податківець, поліцейський, адміністратор вимушені або пристосовуватись до цієї огидної системи й виглядати як вовки що їх оточують, або йти з неї. Покидати країну якщо є така можливість, шукати себе в іншому не професійному напрямку.

Негативна селекція. Заповідник гоблінів. Беріть старих керівників й вам не потрібна археологічна експедиція по пошуку “загубленої ланки” між людиною та мавпою. Ось вам типовий гоблін – ваш начальник, який в “грі престолів”, завдяки негативної селекції став найгіршим представником суспільства у вашої організації. Бінго – “досягнення отримано, відбувся перехід до нижчої форми життя”.

Тому коли ця система досягає дна, коли знищені нею можливості вже не дають змоги існування суспільства в цілому, вона навіть не розуміє цього, система як курка без голови продовжує бігати, виснажуючи, знищуючи тіло. Але ж голову цій курці ніхто не відрубував, вона сама знищила її, зжерши та перетравивши з ситим задоволенням. Курка приречена. Вона цього не розуміє, не відчуває й не чує. Негативна селекція країн колишнього СРСР це гарно демонструє.

Висновок буде дуже коротким:

Та країна в якій не працює суд честі, отримає суд Лінча.

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *