Думки. (3.09.2016)

Роботи та раби.

Ви задавали собі питання чому?

Чому десь зазвичай використовують інших в найбільш негарний засіб, а десь люди створюють машини, а потім роботів, штучний інтелект?

Через відношення. Рабам не дають права власності, і їм байдуже як працювати. В той же час вільна людина завжди має повне право на результати своєї праці – вона достойно винагороджуєтся за винахід, її поважає й цінить суспільство, говорячи про винахід завжди говорять про цю людину, а не про тих хто її наймав. Той хто намагається відсторонити людину від результатів її праці або знецінити цю працю має бути жорстоко та невідворотно покараний. Тому й існують суспільства які винайшли роботів, й зараз працюють над штучним інтелектом. Їм цікаво, і це завжди буде їхнім винаходом й винагорода суспільства буде надзвичайною!

Але є інші країни, які крадуть. Крадуть все що належить людям. Країни які винаходять “колхози”, країни де забирати собі зроблене іншими це не злочин, країни де “нічьє, значит має”. В цих країнах навіть сам термін “авторське право” прийнято в самому кінці 20-го сторіччя. В той час як у прогресивних країнах йому вже 400, а його першому прообразу майже 2300 років.

Чи ми сучасна країна що здатна захищати людей які створюють роботів, чи феодальна, яка здатна продукувати лише рабів?

Поділитись в:
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *